Sodexo mobil ödeme

Sodexo mobil ödeme dönemini başlattı

Sodexo mobil ödeme uygulamasıyla müşteriler Restaurant Pass yemek kartları yanında olmasa da hızlı ve pratik bir şekilde ödeme yapabilecek.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri’nin yepyeni özelliği Mobil Ödeme, Sodexo’lular ile buluşuyor. Sodexo Restaurant Pass yemek kartı kullanıcıları, kartları yanlarında olmasa bile Mobil Ödeme özelliği ile artık kartsız ödeme yapabilecek.

Yaşam kalitesi hizmetlerinde dünya lideri olan ve 25 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 1 milyondan fazla tüketicisi, 20 binden fazla müşterisi ve 45 binden fazla üye iş yeri ile sektördeki lider konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

Bugüne kadar sunduğu hizmetlerle milyonlarca insanın hayatına dokunan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, yeni ‘Mobil Ödeme’ özelliği ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Yeni özellik sayesinde Sodexo Restaurant Pass yemek kartı kullanıcıları Sodexo Mobil uygulaması üzerinden kartları yanlarında olmasa bile ödeme işlemlerini çok daha hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek.

Çağımızın dijital dönüşümüne yanıt veriyoruz

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri İcra Kurulu Başkanı Eda Uluca Özcan yeni Sodexo Mobil Ödeme özelliği ile ilgili şunları söyledi: “Sodexo olarak çağımızın dijital dönüşümüne yanıt vererek müşterilerimize en iyi hizmeti sunma gayreti içinde çalışıyoruz. En büyük önceliğimiz müşterilerimize, tüketicilerimize ve birlikte çalıştığımız üye iş yerlerimize değer katacak onların hayatını kolaylaştıracak, bizimle yaşadıkları deneyimlerini en mutlu seviyeye çıkaracak ve Sodexo’lu olmanın ayrıcalığını hissettirecek dijital dönüşüm projelerini hayata geçirmek. Yeni Mobil Ödeme özelliğimiz de tam olarak bu amacımıza hizmet ediyor. Tüketicilerimiz bu özellik sayesinde Restaurant Pass yemek kartları yanında olmasa da hızlı ve pratik bir şekilde ödeme yapabilecekler”.

Sodexo mobil ödeme oldukça basit:

  • Sodexo Mobil Uygulaması’na girilip, Mobil Ödeme butonuna basılır,
  • 6 Haneli Mobil Ödeme Kodu POS/ÖKC cihazına girmesi için kasa görevlisine iletilir.
  • Ödeme için kullanılmak istenen bakiye seçilir ve Mobil Ödeme Kodu Al butonuna basılır.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir