Sony PlayStation’dan oyunseverlere Türkçe dil desteği

Sony Computer Entertainment Worldwide Studios tarafından geliştirilen LittleBigPlanet 3, Driveclub ve The Order: 1886 adlı PlayStation oyunları, Türkçe dil desteğiyle piyasaya sunulacak.

Sony, heyecanla beklenen yeni PlayStation oyunları için sunduğu Türkçe dil desteği ile, oyun tutkunlarının yüzünü güldürecek. Geniş oyun yelpazesiyle eşsiz, ilgi çekici ve sıradışı deneyimler yaşatan PlayStation için Sony Computer Entertainment Worldwide Studios tarafından geliştirilen yeni oyunlar, daha fazla oyun severe hitap edebilmek için, Türkçe altyazılı veya dublajlı olarak sunuluyor. Böylece oyun tutkunlarıyla PlayStation arasındaki özel bağ daha da güçleniyor.

Türkçe dil desteğiyle sunulacak oyunlardan bazıları, renkli dünyasıyla küçük oyuncuların da beğenisini kazanan ve PlayStation platformunun sevilenleri arasında yer alan Little Big Planet serisinin en yenisi LittleBigPlanet 3, takım ruhunu güçlendiren yeni nesil yarış oyunu Driveclub ve Victoria dönemi Londra’sına farklı bir yorum getiren, yüksek gerilimli üçüncü şahıs aksiyon oyunu The Order: 1886 olacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın