Sony Xperia Z akıllı telefon Avea’da

Avea, akıllı telefonda Sony’nin en iyisi Xperia Z‘yi tarifeye ek ayda 28TL’den başlayan çok uygun fiyat ve kampanya seçenekleriyle birlikte 8 Nisan’dan itibaren Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunuyor.

S.E.Ç cihaz kampanyası kapsamında kullanıcılara birbirinden avantajlı, mevcut tarifelerine ek, data hediyeli, herşey dahil veya peşin olmak üzere 4 farklı seçenekle sunulan Sony Xperia Z’yi peşin fiyatına satın alan Avealılara ise; 3 aylık 250 MB’lık data kullanım paketi hediye edilecek.

Piyasaya çıktığı ilk günden beri teknoloji meraklılarının beğenisini toplayan Sony Xperia Z, geliştirilen özel teknolojisiyle suya dayanıklı. Sony tarafından üretilen en akıllı telefonlardan biri olan Xperia Z, 9 mm’lik gövdesi ve siyah, beyaz ve mor renk seçenekleriyle kullanıcılara sunduğu görsel şölenin yanında sahip olduğu teknolojik özellikleriyle de akıllı telefon teknolojisinde devrim yaratacak…

Sony Xperia Z, Qualcomm’un 1,5 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemcisi, 13 megapiksel yeni nesil kamerası, toza, suya dayanıklı yapısı ve üstün teknolojik özellikleri ile akıllı telefon teknolojisindeki tüm ezberleri bozmaya hazırlanıyor.

Xperia Z ayrıca, Sony’nin dijital kameralarında bulunan ve akıllı telefonlar için uyarlanmış dünyanın ilk HDR (High Dynamic Range) video görüntü sensörü olan Exmor RS’e de sahip. Bu teknoloji sayesinde ortamdaki ışığın kuvvetine bakılmaksızın en özel anlar, yüksek kalite fotoğraf kareleriyle ölümsüzleşiyor.

Xperia Z’nin içerisindeki Sony medya uygulamaları, Sony cihazlarıyla senkronize bir eğlence deneyimi sunarken; Xperia Z’ye yüklü WALKMAN ile albüm ve sinema uygulamaları, çevrimiçi ve çevrimdışı içeriği tek bir erişim noktasından yöneterek paylaşılmasını sağlıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın