Startup Weekend, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde

Girişimcilerin iş fikirlerini 54 saat süren bir maratonda şirket kurma aşamasına getirmesini sağlayan Startup Weekend İzmir’de gerçekleşecek.

Ege bölgesinde ilk kez düzenlenecek olan Startup Weekend, İzmir Ekonomi Üniversitesi ev sahipliğiyle girişimcilerin fikirlerini hayata geçirmeye yardımcı olacak. 1 Mart Cuma günü başlayacak olan etkinlik, 3 Mart Pazar gününe kadar devam edecek.

Bu etkinlik, başka başarı hikayelerini dinlemek yerine sana kendi başarı hikayeni 54 saat içinde yazıp hayata geçirebileceğin bir platform sunuyor.

1 Mart Cuma günü, İzmir Ekonomi Üniversitesi D blok fuaye alanında yapılacak olan açılış konuşmaları sonrasında, katılımcılar fikirlerini jüri ve mentorlar ile paylaşacaklar.

Daha sonra sunulan fikirler içinden en iyilerini seçip takımlarını kuracaklar ve seçilen ekip 54 saat boyunca, 6 mentorun desteğiyle fikirlerini ürün aşamasına getirecekler ve etkinlik sonunda yapılacak oylama ile kazanan takımlar açıklanacak.

Katılımcılar 3 Mart Pazar günü, İzmir Ekonomi Üniversitesi D blok fuaye alanında yapacakları final sunumları ile iş fikirlerini girişime çevirebilecekler.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın