Steam’den sömestr tatili öncesinde indirim

VALVE ve UOL BoaCompra iş birliği ile Türkiye’deki oyuncular, 18 Aralık 2014 – 2 Ocak 2015 tarihleri arasında yüksek bütçeli oyunlara %75’e varan indirimlerle sahip olabilecekler. Turkcell, Vodafone ve AVEA müşterileri, kendi operatörlerinin belirlediği mobil ödeme yöntemiyle oyunları Türk Lirası fiyatlarıyla alabilecekler!

Brezilya merkezli dijital ödeme şirketi UOL BoaCompra ile Counter-Strike, Dota 2 ve Team Fortress 2 gibi dünya çapında en çok satan oyunların ve 100 milyonu aşkın etkin hesapla dünyanın en büyük online oyun dağıtım platformu Steam’in yaratıcısı VALVE arasındaki iş birliği sayesinde oyuncular Steam’in Kış İndirimi’nin tüm avantajlarından yararlanabilecekler.

18 Aralık 2014 – 2 Ocak 2015 tarihleri arasında sürecek olan Steam Kış İndirimi kapsamında, oyuncular yılın popüler bilgisayar oyunlarına inanılmaz indirim oranlarıyla sahip olabilecekler. %75’e varan indirimlerden yararlanabilmek için oyuncuların Steam cüzdanlarını BoaCompra aracılığıyla doldurmaları ve sevdikleri oyunların indirime giren fiyatlarını takip etmeleri yeterli.

Üç operatörün mobil ödeme yöntemleri geçerli!

UOL BoaCompra ve Steam iş birliği sayesinde, Steam mağazasından Türk Lirası ve Türkiye’ye özgü ödeme seçenekleri ile alışveriş yapılabiliyor. Oyuncular Steam cüzdanlarının yanı sıra; Turkcell, Vodafone ve AVEA mobil ödeme hizmetleri ile istedikleri oyunları anında satın alabiliyorlar.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir