Tabletinizi bırakın o tutsun

Nite Ize Steelie tabletleri uygun açıya göre kolayca ayarlayabiliyor ve yapılan işe daha rahat odaklanabilmesini sağlıyor.

Nite Ize, yenilikçi tasarımlarıyla hayatı kolaylaştıran Steelie ürünleriyle Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaptı. Bu ürünlerden Nite Ize Steelie Masaüstü Kiti yemek yaparken, sosyal ortamlarda, çalışırken, film izlerken ya da herhangi bir iş ile meşgulken kullanılan tabletlerin uygun açıya göre kolayca ayarlanma ve yapılan işe daha rahat odaklanma imkanı sağlıyor.

Benzersiz manyetik ve hafif tasarımıyla Nite Ize Steelie Masaüstü Kiti her çeşit tablet, e-kitap okuyucu ve diğer cihazlar için eğlenceli ve inovatif bir işleve sahip. Nite Ize Steelie Masaüstü Kitinin parçaları 3M VHB teknolojisini kullanıyor. Köpük bazlı yapışkan bant, uygulandığı cihazın yüzeyine zarar vermiyor ve sökülürken iz bırakmayan bu işlem basitçe tamamlanabiliyor.

Özellikler:

  • Tablet Soketi güçlü bir neodim mıknatısı kullanır.
  • Emniyetli, sağlam bağlantı için arkasında 3M VHB köpük yapışkan bant bulunur.
  • Steelie Tablet Soketi buzdolabı kapakları, çelik raf, davlumbaz, dosya dolapları, kilitli dolaplar ve alet kutuları gibi bir çok metal yüzeye ve tüm yüzeylere yapıştırılabilir.
  • Tüm tablet modelleriyle kullanım için uyumludur.

Değer katan, dayanıklı, güçlü performanslı ve yenilik odaklı ürünler yaratma felsefesiyle 25 yıldır hizmet veren Amerika merkezli Nite Ize şirketi tarafından 2013’te satın alınan Steelie markasının hayatı kolaylaştıran şık telefon ve tablet tutacağı ürünlerinden Araç Kiti/Telefon Tutacağı; Mini Stand/Sunum Kiti ve Masaüstü Kiti Türkiye’de satışa sunuluyor.

Nite Ize Steelie Masaüstü Kitinin fiyatı 109.90 TL. Nite Ize Steelie ürünlerinin online ve offline satış noktaları Troy APR, Lydia APR, Egemek APR, Akasya AVM Turkcell, Maslak Opet, Mutlumikrop Akmerkez AVM Mağazası, Panel Kırtasiye, Gold Bilgisayar, gold.com.tr, n11.com.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın