Tag Heuer Connected serisi ilk kez n11’de

En popüler giyilebilir teknoloji ürünlerinin başında gelen akıllı saatler, Tag Heuer’in de radarına girdi. İsviçre yapımı lüks akıllı saatleriyle pazara yeni bir soluk kazandıran markanın Connected serisi ürünleri açıkpazarda ilk kez n11.com’da online satışa sunuldu.

Serinin dikkat çeken modelleri n11.com’a özel indirimli fiyatlarıyla Saat kategorisinde lüks ve tasarım akıllı saat sevenleri bekliyor.

Tag Heuer ve Intel iş birliğiyle ortaya çıkan donanım ve tasarım harikası modeller, İsviçreli lüks saat üreticisinin saatçilik, dev çip üreticisinin teknolojideki deneyimini tam anlamıyla yansıtıyor.

Google Android Wear 2.0 işletim sistemleriyle dikkat çeken akıllılar, kaliteli malzemesi ve cazibeli tasarımlarıyla kullanıcısını kendine çekiyor. n11.com’a özel fiyatlarıyla açıkpazarda ilk kez satışa sunulan Tag Heuer modelleri, seçkin müşterilerini bekliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın