Tarifeye ek ayda 1 TL’ye Samsung Galaxy Mini

Avea, dinamik tasarımı ve fonksiyonel donanım özellikleriyle eğlenceli bir mobil deneyim sunan Samsung Galaxy Mini S5570i ’yi, bugünden itibaren tarifeye ek ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor.

Android işletim sistemli akıllı telefon Samsung Galaxy Mini (S5570i) , özellikle sosyal yaşamlarına önem veren Avealıların ilk tercihi olacak. Avea, ilk defa akıllı telefon deneyimi yaşayacak kullanıcılar için tasarlanan ve muhteşem bir seçim olan Galaxy Mini’yi birbirinden avantajlı 5 ayrı teklifte tarifeye ek ayda 1TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

Samsung Galaxy Mini’ye sahip olmak isteyen Avealılar, faturalı ve faturasız tekliflerden istediklerini seçebiliyor. Faturalı müşteriler, Tarifeye Ek Ödemeli Teklif, İnternet Paketli Teklif, Herşey Dahil Teklif veya Peşin Satış Teklif’ten istediklerini seçerken; cihazı satın alan faturasız abonelere ise, 3 ay boyunca ayda 20TL ve üzeri yükleme koşulu ile aylık 500 MB internet paketi hediye edilecek. Tüm tekliflerde Avealılara ayrıca Avea Müzik’ten 50 şarkı ve 3 ay ücretsiz Tivibu Cep hediye.

Samsung Galaxy Mini  (S5570i) Özellikleri :

o   Android 2.3 Gingerbread İşletim Sistemi

o   3.14″ Dokunmatik TFT Ekran

o   832 Mhz İşlemci

o   3 MP Kamera

o   Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot,

A-GPS, Bluetooth, USB

o   150MB Dahili Hafıza+ 2 GB MicroSD

Kart Hediye

o   Gmail, Facebook, Twitter ve ChatON ile

Sınırsız İletişim

o   Google Play Marketten yüzbinlerce uygulama

o   110.4 x 60.8 x 12.1 mm, 105 g

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın