TBD, parti temsilcileriyle buluşuyor

TechnoLogic 16 Şubat 2015 0
TBD, parti temsilcileriyle buluşuyor

1971 yılında bilişim uzmanları tarafından büyük bir gelecek vizyonu ile kurulan Türkiye Bilişim Derneği (TBD), 44 yıldır büyük bir özveriyle çalışmalarına devam ediyor.

Bugün toplumun her katmanından üye yapısıyla, ülkemizin sağlıklı gelişimi için Bilişim Kültürü’nü yaymaya çalışan bir “Sivil Toplum” öncü hareketine dönüşen TBD, 1994 yılında Kamu Yararına Çalışan Dernek statüsünü kazanmıştı.

Türkiye’nin bilişim toplumu olması yönünde etkin katkılar sağlamayı amaçlayan TBD, bilişimle ilgili her türlü uygulama ve yasal düzenlemeler konusunda görüş oluşturarak, ilgililerin dikkatine sunar, plan ve politikaların oluşmasına katkı veriyor.

Dernek, bu doğrultuda, siyasi iradeyi kullananlarla Bilişim Teknolojileri üzerine politika belirleyenlere destekleyici ve yol gösterici olmak, sektörün beklentilerini görüşmek ve sorunları dile getirmek amacıyla basın toplantısı düzenleyecek.

Siyasi parti temsilcilerinin de katılacağı toplantı, 17 Şubat Salı günü saat: 16.00’da TBD’nin Ceyhun Atuf Kansu Cad. 1246.Sok. No:4 /17 Ankara adresinde gerçekleşecek.

Bir cevap yazın »