TechnoLogic – TEB’den yeni hizmet: TEB Pratik Haberci


TEB’den yeni hizmet: TEB Pratik Haberci

TechnoLogic 03 Temmuz 2013 0
TEB’den yeni hizmet: TEB Pratik Haberci

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yeni devreye aldığı “TEB Pratik Haberci” hizmeti sayesinde bankacılık işlemleri ile ilgili önemli bilgileri SMS ve e-posta yoluyla hem bireysel hem de tüzel müşterilerine ulaştırıyor.

TEB’den yapılan açıklamaya göre, “TEB Pratik Haberci”, hesaplar, vadeli mevduat, ödemeler, kredi kartları, krediler, çekler ve yatırım ürünleri başlıkları altında çeşitli işlemlere ilişkin bilgilendirme ve hatırlatmalarda bulunarak, müşterilerin finansallarını daha iyi yönetmelerini sağlıyor.

İhtiyaçlarına yönelik bu hizmet paketleri sayesinde toplam varlık bilgilendirme, kredi kartları, nakit girişi bilgilendirme, altın ve döviz kurları gibi temel bankacılık işlemlerini kolaylıkla takip edebilen TEB müşterileri, çek bilgileri, kredi ödemeleri, vergi ödemeleri, POS bloke bakiyesi bildirimi gibi çeşitli bilgilendirmeleri ve hatırlatmaları SMS ve e-posta aracılığıyla anında görebiliyor.

TEB Pratik Haberci paketi hem bireysel müşterilere hem de KOBİ ve kurumsal müşterilere hitap ederken, içerdiği özellik seti de müşteri ihtiyaçlarına paralel olarak farklılık gösteriyor. “TEB Pratik Haberci”, küçük, orta, büyük, çiftçi paket seçeneklerinin yanı sıra, “Kendin Oluştur Paketi” ile müşterilerin istedikleri özellikleri seçmesine olanak tanıyor. “TEB Pratik Haberci” bilgilendirme hizmetine müşteriler 0,99 liradan başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor.

TEB Pratik Haberci ürününe sahip olmak isteyen tüm TEB müşterileri TEB Internet Şubesi veya en yakın TEB Şubesi aracılığıyla başvuruda bulunabiliyor.