TechnoLogic – Teknosa, Cevahir’de ‘Apple Shop’ açtı


Teknosa, Cevahir’de ‘Apple Shop’ açtı

TechnoLogic 24 Aralık 2012 0
Teknosa, Cevahir’de ‘Apple Shop’ açtı

Teknosa, Cevahir AVM mağazasında Apple ürünlerin satılacağım “Apple Shop” konseptli ‘mağaza içi mağaza’ açtı. Apple’a özel tahsis edilmiş alanda iPad, iPhone, Mac, iPod ve tüm Apple ekosistemindeki aksesuarlar temin edilebiliyor.

Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane, 22 Aralık 2012 tarihinde İstanbul Cevahir mağazasında açtıkları, Türkiye’nin en büyük ‘Apple Shop’ konseptine sahip Apple mağazasıyla bir ilke daha imza attıklarını söyledi.

Açılan Apple mağazasında Apple tarafından eğitilmiş, Apple’ın son teknolojileri konusunda uzman satış danışmanları ile Teknosa tüketicilerinin birinci sınıf satın alma tecrübesi yaşayacaklarını, ürün üzerindeki fonksiyonaliteyi öğrenebileceklerini, üründeki uygulamaları keşfedebileceklerini ifade eden Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane, “Bu işbirliği ile Apple teknolojisi, Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa’nın hizmet kalitesi ile buluşacak. Tüketiciler için önemli bir fırsat yarattığımızı düşünüyoruz” dedi.

Apple Shop içerisinde, aralarında  iPad mini, iMac, iPhone 5’ in de olduğu en son teknoloji tüm Apple ürünleri bulunuyor.