TeknoSA’dan ‘akıl’ ve ‘eğlence’ dolu karne hediyeleri

TeknoSA, sömestir tatiline özel kampanyaları ile karne heyecanı yaşayan çocukların ve ailelerinin yüzünü güldürüyor. 22-25 Ocak tarihleri arasında tüm TeknoSA mağazalarında ve teknosa.com’da geçerli olacak kampanya kapsamında, akıllı telefonlardan saatlere, oyun konsollarından en popüler oyunlara kadar birçok ürün indirimli fiyatlarla satışa sunulacak.

TeknoSA’dan yapılan açıklamaya göre, şirket, hem çocuklarına karne hediyesi almak isteyenleri hem de oyunsever büyükleri mağazalarına bekliyor. Kampanya çerçevesinde birçok oyun yüzde 85’e varan indirimlerle satışa sunulacak.

PS 4 1 TB tekli konsol alanlar FIFA 16 veya PES 2016 oyunlarından birisine ücretsiz sahip olabilirken, aynı zamanda 100 liralık indirimden yararlanabilecek. Xbox One konsol alanlar da ikinci oyun kumandasını ücretsiz alma fırsatını yakalayacak

Vizyona girdiği günden bu yana izlenme rekorları kıran ve ürünleriyle tüm dünyada büyük ilgi gören Star Wars hayranları da aradıklarını TeknoSA’da bulabilecek. Şirketin Preo markası ile piyasaya sunulan akıllı telefon ve akıllı saat serisi de kampanya süresince indirimli fiyatlarla satılacak. TeknoSA Preo P1 akıllı telefon ve Pwatch akıllı saat ikili paket halinde 599 liralık fiyatıyla tüketicilerle buluşacak.

TeknoSA Preo ailesinin yeni üyeleri P2 akıllı telefon ve Pwatch2 ikisi bir arada olarak 999 liradan, TeknoSA Mobil ile birlikte ise 749 lirada satışa sunulacak. Ayrıca Pwatch akıllı saatin ilk modeli de tüm akıllı telefonların yanında 49 TL’den satın alınabilecek.

Kampanya kapsamında, TeknoSA mağazalarından Şubat ayının sonuna kadar Sony kafa bantlı kulaklık alanlar Sony kulak içi kulaklık hediyesine sahip olma fırsatını yakalarken, 15 Şubat’a kadar Philips kafa bantlı kulaklık veya bluetooth speaker alanlar ise 3 ay boyunca Cinemaximum sinemalarından ikinci biletlerini ücretsiz alabilecek.

20-24 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, Samsung TV ile birlikte Samsung marka tablete 99 liradan, Vestel TV ile birlikte ise yine aynı marka tablete 29 liradan sahip olunabilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın