TeknoSA’dan, Euro 2016 yolundaki Milli Takım’a destek

TeknoSA, Euro 2016 Türkiye Milli Takımı ile yeni reklam filmi düzenledi. Maç esnasında milyonları başına toplayan ekranların futboldaki yerine değinilen reklam filminde, ekran toteminin öneminden de bahsediliyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, TeknoSA mağazasında geçen reklam filminde, gün bitimiyle birlikte ışıkların ve kepenklerin kapanmasının ardından, tüm ekranlar bir anda aydınlanıyor ve ekranlarda Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile birlikte Türkiye Milli Takımının görüntüleri yer almaya başlıyor. Arka planda ekranların birleştirici gücünden bahsedilen reklam filminde, Milli Takımın Fransa destanı öncesinde, “Herkes için kırmızı, herkes için beyaz, herkes için teknoloji” vurgusu yapılıyor.

Reklam filmi TV’lerde yayınlanmaya başlamadan önce geçtiğimiz gün ilk kez, Fatih Terim, Milli Takım oyuncuları ve TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan ile birlikte Antalya TeknoSA mağazasında beğeniyle izlendi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir