TeknoSA’nın projesi ‘Yılın En İyi BT Yönetişim Projesi’ seçildi

Teknoloji perakendeciliği markası TeknoSA, 2015 yılının son çeyreğinde hayata geçirdiği “Bağlantılı Mağaza Projesi” ile bilişim alanındaki yenilikçi çalışmalara verilen “IDC CIO Ödülleri”nde “Yılın En İyi BT Yönetişim Projesi” seçildi.

TeknoSA açıklamasına göre şirket Türkiye genelindeki 300’e yakın mağazasıyla 3 bin saha çalışanını birbirine bağlayan ve online alışveriş platformu ile entegre çalışan “Bağlantılı Mağaza Projesi” sayesinde müşterilerine özel, kesintisiz ve daha kolay alışveriş imkanı sağlıyor.

Bağlantılı Mağaza Projesi ödülüne ilişkin değerlendirmesinde TeknoSA Donanım ve İşletim Müdürü Mustafa Çelik, “Bağlantılı Mağaza Rrojesi’yle tüm saha çalışanlarımıza tablet verdik. Bu tabletler aracılığıyla müşterilerimizi tanıyor, onlara tüm ürünler hakkında daha fazla ve karşılaştırmalı bilgi sunabiliyoruz. Özel uygulamalar sayesinde müşteriye özel mağazacılık deneyimi devrini başlattık.” bilgilerini verdi.

Hem çalışanlara hem de müşterilere katma değer sunan Bağlantılı Mağaza projesinin bir ekip işi olduğunu belirten TeknoSA Bilgi Sistemleri Uygulama Müdürü Serhat Göktepe ise, “Bu önemli proje ile hem mağazalarımız, hem de çalışanlarımız birbiriyle entegre hale geldi. Bu entegrasyon teknoloji severler için çok daha keyifli ve hızlı alışveriş imkanı sağlıyor.” değerlendirmesini yaptı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir