Teknosa’ya iş başvurusu ‘Jet’ hızıyla yapılabilecek

Teknosa’ya, mağaza içi pozisyonlar için “Jet Başvuru” sistemi ile iş başvurusu yapılabilecek. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Teknosa, “Jet Başvuru” sistemi ile yenilikçi uygulamalarına bir yenisini daha ekledi.

QR kod veya ilgili link sayesinde hızlıca ulaşılabilen başvuru formları ile başvuru sürecini hızlandıran şirket, hem zamandan tasarruf sağlıyor hem de teknoloji perakendeciliğine uygun bir işe alım konseptini sektöre kazandırıyor.

“Jet Başvuru” sistemiyle adaylar, istedikleri her an ve her yerde, cep telefonu, bilgisayar veya tablet gibi tüm cihazlardan iş başvurularını yapabilecek.

Dijital olarak yapılan başvurular, direkt olarak Teknosa’nın İnsan Kaynakları bölümüne iletiliyor. Sistem sayesinde iş süreçlerini hızlandıran Teknosa, aynı zamanda yüz binlerce kağıdın israf olmasını önleyerek, çevreye de katkı sağlayacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın