TechnoLogic – Tivibu’da alışveriş dönemi


Tivibu’da alışveriş dönemi

TechnoLogic 31 Ekim 2013 0
Tivibu’da alışveriş dönemi

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, yenilikçi uygulamalarına bir yenisini daha ekleyerek iş ortakları MasterCard ve CordisNetwork ile birlikte televizyon üzerinden e-ticaret dönemini başlattı. Tivibu Ev kullanıcıları Tivibu Çarşı uygulamasıyla artık televizyon ekranı üzerinden ve sadece Tivibu kumandasını kullanarak alışverişlerini rahatlıkla yapabilecek.

Tivibu Ev kullanıcıları, Tivibu Çarşı içinde yer alan farklı markaların mağazalarını ziyaret edebilecek, kataloglardan ürün detaylarını inceleyebilecek. Kullanıcılar beğendikleri ürünleri MasterCard logolu tüm kredi kartları aracılığıyla güvenli bir şekilde satın alabilecek.

tivibu

TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, “Türkiye’de dijital dönüşümün inovatif fikirlere yapılacak yatırımla sağlanabileceğini düşünüyoruz. E-ticareti bambaşka bir platforma taşıdık. Türkiye’den dünyaya örnek olacak dijital çözümlerin sunulması, başarı hikayelerinin yazılması için global iş ortaklarımız ile beraber yeni uygulamalar geliştiriyoruz. Tivibu Çarşı bu vizyonun başarılı bir örneği” dedi.

MasterCard Güneydoğu Avrupa Genel Müdürü Mete Güney, “Tivibu Çarşı uygulaması dünyada bir ilk, faaliyet gösterdiğimiz diğer ülkelerde de yaygınlaştırmayı hedefliyoruz” diye konuştu. Cardtek Group Genel Müdürü Murat Göksenin Güzel ise, “Tivibu Çarşı uygulaması sayesinde tüketiciler güvenli bir şekilde televizyonlarından alışveriş yapma şansını elde edecek” dedi.

TV’den alışveriş deneyimi için www.tivibucarsi.com adresinden bir kez kayıt olmak yeterli olacak.