Tomb Raider dünya ile aynı anda Playstore’da

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle oyunseverlere sunmaya devam ediyor. Satış rekorları kıran serinin yeni oyunu “Tomb Raider” dünya ile aynı anda aylık 8 TL’den başlayan taksitlerle 96 TL’ye Playstore’da.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da, oyun dünyasının popüler serilerinden Tomb Raider’ın yeni oyununun heyecanı yaşanıyor. 96 TL’lik fiyat etiketi ile satışa çıkan “Tomb Raider”, TTNET’lilere özel 12 ay taksit imkanı ile sunuluyor. TTNET’li oyunseverler bu muhteşem oyuna aylık 8 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşabiliyorlar.

İlk olarak 1996’da çıkan Tomb Raider’ın son serisinde; unutulmuş bir adanın tarihini ortaya çıkarmak ve buradan kaçmak zorunda olan Lara Croft’un destansı macerası oyunseverleri bekliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın