n11pro

Toptan alışveriş platformu n11pro reklam filmi yayında

n11.com bünyesinde kurulan şirketler için Toptan Alışveriş Platformu n11pro yeni reklam kampanyasıyla Türkiye’nin her yerinden toptancılara sesleniyor.

Tüm ürünlerin toptan alışverişe açık olduğu ve toptancıların işlerini dijitale taşıyan toptan alışveriş platformu n11pro’nun eğlenceli reklam filmi radyo ve dijital mecralarda yayına girdi.

n11.com bünyesinde hayata geçen Türkiye’nin Toptan Alışveriş Platformu n11pro yeni reklam kampanyasında toptan alışveriş yapan şirketlere sunduğu ayrıcalıkları anlatıyor.

Her bölümde farklı bir sektörden kullanıcının iş yerine konuk olan n11pro’nun reklam filmlerine eğlenceli bir jingle eşlik ediyor.

n11pro kullanların hikâyeleri anlatıldı

Toptan alışverişe dijitalde yeni bir soluk getiren n11pro’yu kullananların hikayelerinden yola çıkarak hazırlanan üç farklı reklam filmi, platformda sunulan çeşitli ödeme sistemlerinin kolaylığı, baremli fiyat avantajı ve ürün/tedarikçi çeşitliliği ile sözü işin uzmanlarına bırakıyor.

Binlerce ürün ve tedarikçiyi tek bir çatı altında toplayan n11pro’nun reklam filminde; mobilyacı, nalbur ve satın alma uzmanı gibi farklı sektörlerden toptan alışveriş yapan kullanıcıların ağzından n11pro’nun faydaları anlatılıyor.

Şirketler için Toptan Alışveriş Platformu n11pro’nun Karbonat reklam ajansı tarafından hazırlanan reklam filmlerinin yönetmenliğini Polat Korkmazel, prodüksiyonunu Astronot üstlendi.

n11pro’nun reklam filmlerinin çekimleri İstanbul’un çeşitli yerlerinde iki günde tamamlandı. Vadeli ödeme, kredi kartına taksit ve çoklu kartla ödeme imkanını güvenli bir altyapıyla sunan n11pro, şirketlere tek platform üzerinden tüm sektör gruplarına erişim sağlıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir