TechnoLogic – TTNET’e “En İnovatif Ekip” ödülü


TTNET’e “En İnovatif Ekip” ödülü

TechnoLogic 11 Haziran 2014 0
TTNET’e “En İnovatif Ekip” ödülü

TTNET’in Kurumsal İletişim ekibi, SABRE (Marka ve İtibarda Üstün Başarı) Ödülleri’nde “En İnovatif Kurumsal İletişim Ekibi” ödülünü alırken, “İnternetle Hayat Kolay Projesi” ile de “Türkiye” kategorisinde “En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi” ödülünü almaya kazandı.

TTNET açıklamasına göre, İletişim sektörünün analiz ve ölçümlemede en önemli kurumlarından olan Holmes Report Dergisi tarafından her sene bütünlük ve etkinlikte en üst seviyeye ulaşan halkla ilişkiler çalışmalarının ödüllendirildiği Sabre Ödülleri’nde TTNET, iki büyük ödül kazandı.

TTNET’e SABRE tarafından “En İnovatif Kurumsal İletişim Ekibi” ödülü verildi.

TTNET’in “İnternetle Hayat Kolay” projesi de “Türkiye” kategorisinde “En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi” seçildi. Proje kapsamında bugüne kadar yaklaşık 4000 kişiye internet okuryazarlığı eğitimi verildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TTNET Türkiye Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, TTNET olarak, müşterilere bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunma hedefiyle çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirtti.

Yaptıkları özverili çalışmalar sonucunda, uluslararası arenada prestijli bir organizasyon tarafından ödüllendirilmenin kendilerini motive ettiğini ifade eden Kaya, bu doğrultuda da, topluma kattıkları değer ışığında, her geçen gün daha iyi başarılara imza atmak için faaliyetleri sürdüreceklerini bildirdi.