TTNET’ten akıllı ev ve ofis çözümleri

TTNET, akıllı ev ve ofis çözümü LiveSmart markasını müşterilerinin kullanımına sundu.

TTNET açıklamasına göre, yeni hizmete özel oluşturulan kampanyayla LiveSmart Güvenli İşyerim paketi kullanıcılarla buluşacak.

Kullanıcılar, kampanya kapsamında akıllı kutu, kablosuz gece görüş özelliğine sahip hareketli HD IP kamera, siren, hareket ve kapı/pencere sensöründen oluşan “Güvenli İşyerim” paketinden 24 ay boyunca ayda 29,90 liraya faydalanabilecek.

Akıllı ev ve ofis çözümü LiveSmart ile yangın ya da su taşkını gibi ani tehlikelerden de haberdar olabilen kullanıcılar, ev ya da ofislerindeki elektrikli cihazları ya da ışıkları da uzaktan açıp kapatılabiliyor.

“TTNET, LiveSmart Güvenli İşyerim” paketini seçen kullanıcılara acil müdahale gerektiren çilingir, cam, elektrik tamir işleri için Asistans Hizmetini de ücretsiz sunuyor.

Kampanya süresince LiveSmart Güvenli İşyerim paketinin kurulum ve aktivasyonu için de ek bir ücret alınmıyor.

Sınırlı sayıda abone için geçerli olacak kampanyadan, TTNET müşterisi olmayanlar da yararlanabilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir