TechnoLogic – TTNET’ten uçak bileti ödüllü kampanya


TTNET’ten uçak bileti ödüllü kampanya

TechnoLogic 20 Kasım 2014 0
TTNET’ten uçak bileti ödüllü kampanya

Birbirinden cazip ve yenilikçi kampanyaları ile müşterilerinin yanında olmaya devam eden TTNET, abonelerini çekilişsiz kurasız Avrupa’ya uçuruyor. TTNET müşterileri, “Hiper Hızla Uç” kampanyası ile Avrupa’ya iki kişilik gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor.

31 Aralık 2014 tarihine kadar TTNET’in “Hiper Hızla Uç” kampanyasının koşullarını sağlayan yeni ve mevcut müşteriler, Ankara, İstanbul ve İzmir havalimanlarından Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Paris, Londra, Viyana, Berlin, Roma, Atina, Milano veya Münih’e ekonomi sınıfında çift kişilik gidiş-dönüş uçak biletine sahip oluyor. Uçuşlar Türk Hava Yolları, British Airways, Lufthansa, KLM, Alitalia gibi uluslararası bilinirliği olan havayolu şirketlerinden biri ile yapılabiliyor.

“Hiper Hızla Uç” kampanyasından; TTNET Online Satış Kanalı üzerinden başvurarak limitsiz internet abonesi olan yeni bireysel müşteriler; TTNET Online Satış Kanalı veya TTNET Çağrı Merkezi üzerinden başvurarak yeni abone olan veya TTNET Online Satış Kanalı üzerinden başvurarak bireysel paketlerden daha üst TTNET İşyerim paketlerine geçiş yapan işyerleri diğer kampanya katılım koşullarını da sağlamaları halinde yararlanabilecek.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve koşullar için www.ttnet.com.tr veya www.hiperhizlauc.com siteleri ziyaret edilebilir.