Tunçmatik hizmetleri iPhone, iPad ve Android’e geldi

Türkiye’nin enerji çözümleri markası Tunçmatik, iPhone, iPad ve Android tabanlı telefon ve tabletler için geliştirdiği uygulamasını hayata geçirdi.

Enerji çözümleri konusunda 44 yıllık deneyime sahip olan Tunçmatik, iPhone, iPad ve Android tabanlı telefon ve tabletlerde kullanılabilen Tunçmatik uygulamasıyla sunduğu hizmetleri mobil alana taşıdı.

iPhone, iPad ve Android tabanlı telefon ve tabletlerde Tunçmatik uygulamasını kullanarak, Tunçmatik’in Enerji Koruma Prizleri, Universal Notebook Adaptörleri, USB Şarj Cihazları, Aküler, Regülatörler, Güneş Panelleri ve Yenilenebilir Enerji Aküleri gibi birçok ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, Türkiye’nin dört bir yanındaki toplam 58 yetkili teknik servise ve satış noktalarına, Tunçmatik Uygulaması ile ulaşmak çok daha kolay.

Bu uygulama aynı zamanda Tunçmatik’in grup markası Powergie’nin solar enerji ve solar panelleri hakkında sunduğu alternatif enerji çözümlerine de ulaşma fırsatı sağlıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın