Türk oyunu Zula görücüye çıkıyor

Türkiye oyun sektörüne yerli yapım oyunlarla yeni bir heyecan katmak üzere yola çıkan Ingame Group’un bünyesindeki Madbyte Games tarafından geliştirilen “Zula”, oyunseverlerin karşısına çıkıyor. Uzun süredir merakla beklenen “Zula”, 30 Ağustos Cumartesi günü Kadıköy’deki Zocco’s Oyun Merkezi’nde yapılacak bir etkinlikle oyuncular tarafından ilk kez test edilecek. Oyuncular 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda “Zula”yı test etme fırsatı bularak, çifte bayram yaşayacaklar.

İlk Türk MMOFPS oyunu “Zula”, oyun dünyasına “merhaba” diyor. Ingame Group bünyesindeki oyun yapım şirketi Madbyte Games tarafından iki yıldır Türkiye’de geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanacak olan “Zula”, 30 Ağustos Cumartesi Günü Kadıköy’deki Zocco’s Oyun Merkezi’nde yapılacak bir etkinlikle test edilecek.

Oyuncular, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda yapılacak bu özel etkinlikte “Zula”yı ilk kez test etme fırsatı bulacak ve çifte bayram yaşayacaklar. Oyuncular “Zula”nın dünyasını keşfetmekle birlikte sürpriz ödüllü çekilişe katılma fırsatını da yakalayacaklar. Ayrıca etkinliğe katılan tüm oyuncular, ilerleyen günlerde gerçekleşecek kapalı beta sürecinde yer alma şansını da kazanmış olacak.

13.00 – 19.00 saatleri arasında “Zula”nın ilk kez test edileceği bu etkinlik tüm oyunseverlere açık olarak gerçekleşecek ve herhangi bir katılım şartı aranmayacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın