Türk Telekom, 2 binden fazla firmaya ulaştı

Türk Telekom, “Büyük Ölçekli Müşteri Buluşmaları”nda kapsamında 2 binden fazla kurumsal firma ile bir araya geldi.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, şirket, “Büyük Ölçekli Müşteri Buluşmaları” kapsamında Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmaları ile bir araya gelerek, iletişim ve teknolojideki son gelişmeler ile ve sunduğu hizmetleri anlattı. 2 ay boyunca 7 ilde gerçekleştirilen etkinliklerin 8. ve son durağı İstanbul oldu.

İstanbul etkinliğinin açılışında konuşan TTNET Kurumsal İş Birimi Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca, Türk Telekom Grubu olarak Türkiye’nin büyük kurumsal firmalarına teknoloji ve iletişim desteği verdiklerini kaydetti.

Entegre grup yapısıyla müşterilerin ihtiyaçlarına tek elden özel çözüm geliştirdiklerini vurgulayan Akarca, “Müşterilerimize ses, internet, data iletişimi, mobil ve yönetilebilir servisler olmak üzere her kulvarda ihtiyaca özel hizmetler sunuyoruz. Özellikle büyük ölçekli işletmelerle Türkiye ekonomisine değer katan ortaklıklara imza atıyoruz” ifadesini kullandı.

İstanbul etkinliğiyle 8 ilde Türkiye’nin 2 bini aşkın büyük ölçekli kurumsal firmayla bir araya geldiklerini ifade eden Akarca, “Bu buluşmaların ortaklığımızı daha güçlü ve etkin hale getireceğine inanıyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Satış Direktörü Gürkan Arpacı da şunları kaydetti: “Türk Telekom Grubu olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler geliştiriyor ve özellikle uluslararası piyasalarda onlara rekabet avantajı sağlıyoruz. Tek elden, üstün hizmet kalitemizle Türkiye’nin büyük markalarına değer katıyoruz.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın