Türk Telekom markalı aksesuarlar satışa sunuldu

Türk Telekom markalı şarj cihazı, araç şarjı, şarj ve data kablolarından oluşan aksesuar serisi satışa sunuldu.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, üretilen akıllı aksesuarlar, uygun fiyat avantajıyla Türk Telekom mağazalarından satın alınabilecek.

Şirketin kendi markasıyla satışa çıkardığı şarj cihazı, araç şarjı, taşınabilir şarj cihazı, şarj ve data kablolarından oluşan aksesuarlar pratiklikleri ile dikkati çekiyor.

Çift taraflı kullanılabilen USB ve MicroUSB uçlu şarj ve data kablosu sayesinde, kablo cihaza kolaylıkla uyum sağlıyor. Qualcomm Quick Charge 2.0 Hızlı Şarj Teknolojisi, bu teknolojiye uyumlu cihazların yüzde 75’e kadar daha hızlı şarj olabilmesine imkan tanıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Entegre Bağlantı Yönetimi Direktörü Baran Yurdagül, aksesuar serisinin “akıllı cihazlara akıllı aksesuarlar” fikrinden yola çıkılarak tasarlandığını belirtti.

Yurdagül, “Tüketicilerin günlük hayatlarında yanlarından ayırmadıkları şarj cihazlarını ve data kablolarını Türk Telekom markasının güvencesiyle satışa sunuyoruz. Kullanıcılar, üstün kaliteli aksesuarlarımızı Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarımızdan uygun fiyatlarla satın alabilecek.” ifadelerini de kulandı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın