Türk Telekom, VIP markalarla buluşacak

İş yerlerinin en önemli teknoloji ve çözüm ortağı olan Türk Telekom, büyük ölçekli kurumsal müşterilerini, onlara özel hizmetlerle buluşturmaya hazırlanıyor. ‘Büyük Ölçekli Müşteri Buluşmaları’ kapsamında Türk Telekom, 8 ilde Türkiye’nin büyük markalarına ‘Teknoloji Ortağı’ olarak sunduğu hizmetleri anlatacak.

Türk Telekom, müşterilerine “Değer katan ortaklık” yaklaşımıyla hizmet vermeyi ve sunduğu yenilikçi ve esnek servislerle onlara rekabet avantajı sağlamayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda düzenlenen ‘Büyük Ölçekli Müşteri Buluşmaları’nda Türk Telekom, Türkiye’nin dört bir tarafında büyük ölçekli kurumsal müşterilerine, onlara özel hizmetlerini anlatacak.

Sunduğu güvenli, kaliteli, hızlı ve esnek ürün ve servislerle Türkiye’nin birçok büyük markasına teknoloji ve iletişim desteği veren Türk Telekom, büyük ölçekli kurumsal müşterileri ile bir araya geleceği buluşmalarda bir yandan hizmetleri hakkında bilgi verirken, diğer yandan ekonomi, finans ve liderlik konularında uzman isimleri kurumlarla buluşturacak.

Buluşmalarda Deniz Gökçe, Mahfi Eğilmez, Asaf Savaş Akat, Cem Kozlu, Hüsnü Özyeğin ve Akın Öngör gibi değerli isimler konuşmacı olarak yer alacak.

Türk Telekom Büyük Ölçekli Müşteri Buluşmaları sırasıyla Kayseri, Ankara, Trabzon, Antalya, Bursa, İstanbul, Adana ve İzmir’de gerçekleşecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın