TechnoLogic – Türk Telekom’dan 24 ay taksitle Samsung T110


Türk Telekom’dan 24 ay taksitle Samsung T110

TechnoLogic 23 Eylül 2014 0
Türk Telekom’dan 24 ay taksitle Samsung T110

Türk Telekom, avantajlı cihaz kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Türk Telekom iş yeri müşterileri 30 Aralık’a kadar 24 ay taksit seçeneği ile Samsung T110 tablet sahibi olabiliyor.

İş yerlerinin en büyük teknoloji ve çözüm ortağı Türk Telekom, kesintisiz iletişim için cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Esnaf ve KOBİ’lerin tüm iletişim ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayabilmelerini sağlayan Türk Telekom, düzenlediği yeni kampanyasıyla, iş yeri müşterilerini uygun taksit seçenekleri ve faturaya ek ödemelerle Samsung T110 sahibi yapıyor.

Avantajlı kampanyadan İş Avantaj Her Yöne, İş Avantaj BİZ, Profesyonellere Özel ve Esnafa Özel tarifesi müşterileri yararlanabiliyor. Bu tarifeleri kullanan Türk Telekom iş yeri müşterileri, 24 ay taahhüt vererek ve tarife paketlerine göre 14 TL veya 12 TL’lik ek ödemeyle Samsung T110 tablet alabiliyor.

Esnaf ve KOBİ’lerin ana işlerine yoğunlaşmalarına ve büyümelerine olanak sağlayan çözümler sunan Türk Telekom, Samsung T110 tablet kampanyası sayesinde işyeri müşterilerinin her zaman, her yerden, kolayca işlerine ulaşabilmesini amaçlıyor. 30 Aralık tarihine kadar sürecek kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom Kurumsal Satış Noktaları’na başvuru yapmak yeterli oluyor.