TechnoLogic – Türk Telekom’dan ‘Avantaj Bizden’ fırsatları


Türk Telekom’dan ‘Avantaj Bizden’ fırsatları

TechnoLogic 05 Ocak 2014 0
Türk Telekom’dan ‘Avantaj Bizden’ fırsatları

Türk Telekom, kurumsal müşterilerine, alışverişlerinde indirimler sağlayacak ve maliyetlerini düşürecek özel kampanya ve fırsatlar sunacağı “Avantaj Bizden”i hayata geçirdi. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmayı hedefleyen Türk Telekom, “Avantaj Bizden” çatısı altında, küçük ve orta ölçekli kurumsal müşterilerine birbirinden cazip avantajlar sunacak.

Avantaj Bizden ilk aşamada, Eset güvenlik yazılım ürünleri ürünlerinde % 50, Teknomelek 7*24 cihaz destek hizmetinde %50 ve AVIS araç kiralama hizmetinde % 30 indirim imkanı sağlıyor. Avantaj Bizden kapsamında Waterlife su arıtma cihazlarında da %25’ varan indirim sunuluyor. Setur BookinTurkey’de tatil fırsatları Yurt içi kış ve yaz otellerinde %4 indirim; Yurt dışı Setur turlarında kişi başı 50 Euro indirim yine Türk Telekom iş müşterilerine özel sunuluyor.

Türk Telekom’un kurumsal müşterileri Avantaj Bizden çatısı altındaki kampanyalar kapsamındaki alışverişlerde kendilerine sunulan özel fırsatlardan kampanya adını ve telefon numaralarını 8288’e kısa mesaj ile göndererek yararlanabiliyor. 8288’e gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendiriliyor.

Avantaj Bizden kampanyası ile ilgili ayrıntılı güncel bilgilere ve kampanya kapsamında sunulan özel indirim ve avantajlara Türk Telekom’un isinizicinbiz.com sitesinden ulaşılabiliyor.