Türk Telekom’dan ‘İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife’

Entegre iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, fiber gücünü arkasına alarak İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife’lerini tanıttı.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre şirket, 4,5G teknolojisinin hayata geçmesinin ardından İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife ile iş yerlerine özel yeni paketlerini duyurdu.

Buna göre şirket, İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife ile mobil internetin sunduğu avantajlarla işini 4,5G hızında internet ile her yerden yürütebilmek ve çağa ayak uydurmak isteyen işyerlerine fırsatlar sunuyor.

Söz konusu tarife ile müşterilere sınırsız konuşma ve mesajlaşma yanı sıra 6 GB, 8 GB, 10 GB, 12 GB, 20 GB ve limitsiz olmak üzere her ihtiyaca uygun mobil internet paket seçenekleri de veriliyor.

Sunulan paketlerle e-ticaretten bulut bilişime kadar teknolojinin tüm olanaklarını cep telefonlarından kullanan işletmeler, Türk Telekom’un fiber güçlü internet avantajıyla birlikte sınırsız konuşma ve mesajlaşmaya da sahip oluyor.

Tariflerle ilgili detaylı bilgi ve başvuru için www.kurumsal.turktelekom.com.tr adresini ziyaret etmek, 444 5 444 Türk Telekom çağrı merkezini aramak veya Türk Telekom ofis ve mağazalarına uğramak yeterli.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın