TechnoLogic – Türk Telekom’dan Mercedes Benz A180 AMG kazandılar


Türk Telekom’dan Mercedes Benz A180 AMG kazandılar

TechnoLogic 14 Eylül 2013 0
Türk Telekom’dan Mercedes Benz A180 AMG kazandılar

Türk Telekom’un Bireysel Online Hizmet Merkezi’nden işlem yapan müşteriler, 2013 model Mercedes A 180 AMG kazandı.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, kazandıkları Mercedes otomobilleri Türk Telekom Gayrettepe Genel Müdürlük binasında, Türk Telekom Bireysel Müşteri Hizmetleri Direktörü Ergin Kılınç ve Alternatif Kanal Müşteri Hizmetleri Müdürü Harun Esener’den teslim alan Eskişehir’den Mustafa Büyükkardaşlar ve Adıyaman’dan Abdurrahman Tümay, Türk Telekom’a teşekkür etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kılınç, Türk Telekom’un “3D” vizyonunun “Dijital Yaşam Dönüşümü”, “Değer Odaklı Mükemmel Müşteri Hizmetleri” ve “Dünyaya Açılım ve Bölgesel Büyüme” ilkelerini bir araya getirdiğini belirtti.

Türk Telekom Online Hizmet Merkezi’ni kullanan ve otomobil çekilişi kampanyasına katılan tüm müşterilere teşekkür eden Kılınç, kazanan müşterileri kutladığını belirtti.

Kılınç,Türk Telekom olarak bir yandan iletişim teknolojilerinin en cazip avantajlarını müşterilere sunarken müşteri hizmetlerinde de mükemmeli yakalamak amacıyla çalışktıklarını ifade etti.

Daha hızlı, etkin ve verimli hizmet sunabilmek için kullanıma sunulan Online Hizmet Merkezi’ne müşterilerin gösterdiği büyük ilgiden oldukça memnun olduklarını bildiren Kılınç, müşterilerin ofislerden yapılan nerdeyse tüm işlemleri Online Hizmet Merkezi üzerinden ev rahatlığında yapabildiğini sözlerine ekledi.