Türk Telekom’dan sağlık sektörüne kampanya

Türk Telekom, Medical Tribune ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle sağlık profesyonellerinin sektörel ihtiyaçlarına çözüm sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom, müşterilerinin ihtiyaçlarını, kolay yöntemler ve avantajlı fiyatlarla karşılayabilmek için iş birliklerine devam ediyor.

Türk Telekom’un Medical Tribune ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında sağlık sektörü çalışanları 12 binden fazla ilaca ait güncel ve detaylı bilgilere uygun fiyatlarla Vademecum Online platformu üzerinden ulaşma imkanı buluyor.

Sağlık sektörü çalışanlarına ilaçların geri ödeme koşullarından fiyatlara, yan etkilerinden, eş değerlerine kadar pek çok kapsamlı bilgi sunuyor. Ayrıca hekim ve eczacılar reçetelerdeki etkileşen ilaçları, birlikte alınmaması gereken besinleri, ilacın kullanımına yönelik uyarıları içeren Vademecum Online İlaç, Türk Telekom müşterilerine 24 ay boyunca tarifelerine ek 4,90 liraya taksitli olarak sunuluyor.

Türk Telekom müşterilerinin kampanyadan yararlanmaları için “444 4564″e “VDM” yazıp boşluk bırakarak başında sıfır olmadan alan kodu ile beraber iş numaralarını SMS olarak göndermeleri yeterli oluyor.

Türk Telekom Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından aranarak kampanyadan yararlandırılan müşterilere kampanya kodu yine SMS olarak gönderiliyor. Türk Telekom müşterileri bu kod ile Vademecum Online üyeliğinden 2 yıl boyunca indirimli yararlanabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın