Türk Telekom’un yeni akıllı telefonu K8 satışa sunuldu

Türk Telekom, yeni akıllı telefonu “Türk Telekom K8” ile teknoloji ve tasarımı uygun fiyatla kullanıcılara sunuyor. Türk Teleokm’dan yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom markalı 4.5G uyumlu en uygun cihaz olma özelliği taşıyan “Türk Telekom K8”, 599 TL’lik satış fiyatıyla Türk Telekom mağazalarında yerini aldı. “Türk Telekom K8”i satın alan mobil müşterilere 3 ay boyunca “Türk Telekom Müzik”, “Tivibu Spor” ve 1 ay boyunca “Türk Telekom Oyun” hediye edilecek.

LG ve Türk Telekom iş birliğiyle üretilen “Türk Telekom K8”, sürekli hareket halinde olan teknolojiseverlere hitap ediyor. Sadece Türk Telekom müşterilerine özel üretilen “Türk Telekom K8”, 5 inçlik HD ekranı, modern tasarımı ve Android 6.0 Marshmallow işletim sistemiyle de hizmete sunuyor.

Türk Telekom olarak akıllı telefon kullanım oranında lider olduklarının altını çizen Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun şunları kaydetti:

“Türk Telekom olarak 4.5G kullanımının tüm Türkiye’de yaygınlaşması için her bütçeye uygun akıllı cihazları kullanıcılarla buluşturmayı çok önemsiyoruz. Türk Telekom markalı akıllı cihazlarımız arasında 4.5G uyumlu en uygun fiyatlı cihaz olarak yerini alan ‘Türk Telekom K8’ ile fiber güçlü 4.5G deneyimini herkese yaşatmayı hedefliyoruz. ‘Türk Telekom K8’, özellikle teknolojiden ödün vermeden uygun fiyatlı 4.5G uyumlu cihaz arayışında olan kullanıcılar için 599 TL’lik fiyatıyla ideal bir tercih olacak.”

8 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kameraya sahip “Türk Telekom K8”, sınıfındaki diğer cihazlara kıyasla daha yüksek kalitede fotoğraf çekme imkanı sunuyor. “Türk Telekom K8”in flashlı ön kamerası ile selfie çekme deneyimi en üst boyuta taşınıyor. “Türk Telekom K8”, “Hareketle Kontrol” teknolojisiyle eğlenirken anı daha kolay ve net bir şekilde yakalamayı sağlıyor.

Türk Telekom K8 Teknik Özellikler:

Ekran: 5 inç HD
İşletim Sistemi: Android 6.0 Marshmallow
Arka Kamera: 8 Megapiksel
Ön Kamera: 5 Megapiksel
İşlemci: 1,3 GHz 4 Çekirdekli İşlemci
Bellek: 1,5GB RAM, 8GB Dahili hafıza
Boyutlar: 146.6 x 71.5 x 8.75 mm
Batarya: 2125 mAh

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir