Türkçe kullan daha az öde

Öğretmen ve öğrenciler sadece 199 dolar gibi çok uygun bir fiyata Adobe CS6 Design & Web Premium Öğrenci ve Öğretmen sürümüne sahip olup yaratıcılıklarının sınırlarını zorlayabilecekler.

Adobe, öğretmen ve öğrencilere yönelik düzenlediği kampanyalarla da onların Adobe çözümlerine en hesaplı şekilde ulaşmasına yardımcı olmaya devam ediyor.

Yıllardır eğitime desteğini sürdüren Adobe, bu yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmen ve öğrencilere önemli bir fırsat sunuyor. Öğretmen ve öğrenciler sadece 199 dolar gibi çok uygun bir fiyata, Adobe CS6 Design & Web Premium Öğrenci ve Öğretmen sürümüne sahip olacaklar.

Adobe, daha ilgi çekici müfredatlar geliştiren eğitimciler, işbirliğini geliştirmek için çalışan yöneticiler, projeler, portföyler ve özgeçmişler hazırlayan öğrenciler ile daha pek çok eğitim sektörü kullanıcısı için gerek sınıfta gerekse okul dışında bir adım önde olmalarını sağlayacak araçlar sunuyor.

Bu kampanyanın dışında, Adobe ürünlerinin Türkçe sürümlerini tercih edenler bundan karlı çıkmaya devam ediyorlar. Photoshop ve Creative Suite 6 yazılımlarının Türkçe sürümlerini satın alanların bu ürünlere yüzde 30 indirimle sahip olması mümkün.

Türkiye’ye özel bu kampanya ile yasal yazılım kullanımını da teşvik etmeye çalışan Adobe Kampanya dahilinde Adobe Creative Suite 6 paket ve münferit yazılımları Türkçe sürümleri yüzde 30 indirimle tüketicilere sunuyor CS3 ve CS4 kullanıcıları da 31 Aralık 2012 tarihine kadar, CS6’ya uygun fiyatla geçme hakkını kullanabilecek.

Adobe ürünlerini online olarak satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Siz de Adobe ürünlerini http://shop.adobe.com/store/adbeheu/tr_TR/home adresinden çevrimiçi olarak kolayca satın alabilir, kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın