Turkcell Emekliler Kulübü üyelerine İpragaz’da indirim

İpragaz ile Turkcell’in, iş ve yaşama enerji katan işbirlikleri, yeni bir kampanyayla devam ediyor. “Mutfağınızın bereketine bereket katalım istedik” sloganıyla düzenlenen kampanya ile şimdi de, emeklilere avantaj sunuluyor. Turkcell Emekliler Kulübü üyelerine özel kampanya kapsamında, 12 kilogramlık İpragaz ev tüpü indirimli fiyatla sunulacak.

Türkiye LPG sektörünün ‘Mavi Dev’i, enerji sektörünün öncü kuruluşu İpragaz ile lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, daha önce imza attıkları başarılı işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Daha önce Akıllı Kadınlar Kulübü ve Esnaf Kulübü üyelerine yönelik İpragaz ve Turkcell işbirliği ile gerçekleştirilen kampanyalarla, çalışma hayatına ve ev yaşamına enerji katılmış, çeşitli avantajlar sağlanmıştı.

“Mutfağınızın bereketine bereket katalım istedik”

İpragaz & Turkcell işbirliğiyle gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören kampanyaların en yenisi ise Turkcell Emekliler Kulübü üyelerine avantaj sunuyor. “Mutfağınızın bereketine bereket katalım istedik” sloganıyla düzenlenen kampanyada, emeklilere ısınma, pişirme ve sıcak su ihtiyaçlarını, 54 yıllık geleneksel İpragaz kalitesi ve güvencesi ile, üstelik indirimli fiyatla karşılamaları sağlanıyor.

emekli-turkcell

Kampanyaya kolay katılım

60 yaş ve üstü Turkcell Emekliler Kulübü üyelerinin kampanyadan yararlanmaları ise çok basit; sadece kendilerine en yakın İpragaz bayisine cep telefonu numaralarını vermeleri yeterli. Milyonlarca emekliyi hedef alan, yüzbinlerce Turkcell Emekliler Kulübü üyelerini kapsayan bu kampanya ile 12 kilogramlık İpragaz ev tüpü, özel indirimli bir fiyatla 59,90 TL’den satışa sunulacak.

İpragaz ve Turkcell işbirliği ile düzenlenen kampanya ile; emeklilerin temel enerji ihtiyaçlarını güvenli ve kaliteli bir şekilde karşılamaları, ev alışverişlerinde tasarruf sağlamaları hedefleniyor.

Bu avantajlı kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Emekliler Kulübü’ne üye olmak da çok kolay. 60 yaş ve üzeri Turkcell abonelerinin büyük harflerle EMEKLI yazıp 2222’ye SMS atmaları yeterli. Üyelik ve kampanya hakkında detaylı bilgiye; Turkcell web sayfası (www.turkcell.com.tr) ziyaret edilerek ya da Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni (532) arayarak ulaşılabilir.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir