Turkcell Platinum yenilendi

Turkcell Platinum, müşterilerine değişen mevsimle birlikte yeni avantaj ve fırsatlar sunmaya başladı. Buna göre Platinum müşterileri en çok seyahat ettikleri, yurtiçi ve yurtdışı iletişim ihtiyaçlarının arttığı yaz mevsimine özel; iletişimden eğlenceye, ulaşımdan yaz önerilerine birçok ayrıcalıktan faydalanabilecek.

Turkcell açıklamasına göre Turkcell Platinum, müşterilerine yurt dışındayken cep telefonlarının yanı sıra VINN ve tabletleri için de yüksek kotalı avantajlı paket kolaylığı sağlamaya başladı.

Data hatları için pazardaki en yüksek kotaya sahip olan bu paketler sayesinde Amerika, İngiltere, İspanya, Almanya, Fransa, Rusya ve KKTC gibi en çok ziyaret edilen dünyanın 36 ülkesinde rahatça internete girilebilecek.

250 MB ve 500 MB olarak sunulan ve 25 liradan başlayan günlük internet paketi hizmetinden faydalanacak olan tüketiciler, paketi bir defa seçmeleri halinde her yurtdışındaki kullanımlarda otomatik olarak devreye giriyor.

Bu arada haziran ayının son haftasında devreye girecek olan yeni kampanya ile Akıllı Yurtdışı tarifesi kullanan veya Platin Süper Yurtdışı Kampanyası’ndaki tüm Turkcell müşterileri için her Kıbrıs seyahatlerinde 1 saat aranmak ücretsiz olarak sunulacak. Aynı zamanda Kıbrıs’ta da yurtiçindeki gibi rahat rahat internet kullanmak isteyen müşteriler için, yurtiçindeki gibi yüksek kotalı, üstelik limitinde duran yeni internet paketinden de yararlanabilecekler.

Turkcell, yurtdışında özellikle sosyal medyayı yurtiçindeki gibi yoğun kullanmak isteyen müşterileri için “Yurtdışı Sosyal Paketi”ni de hizmete sundu. Buna göre Turkcell yurtiçi ya da yurtdışı tarifeleri ne olursa olsun, sadece 39 liraya faturalı ya da Hazır Kart kullanıcısı tüm bireysel müşterilerine Facebook ve Twitter’ı yurtdışında da dilediğince kullanma kolaylığı sağlıyor. Pakete dahil olmak isteyenlerin YURTDISI SOSYAL yazıp 2222’ye göndermeleri ya da 532’den Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni aramaları yeterli.

Yaz aylarında Turkcell Platinum müşterileri Bodrum ve Çeşme’de de ayrıcalıklara sahip olacak. Müşteriler yaz boyunca Çeşme’de Alaçatı Beach Resort, 7800 ve Propaganda; Bodrum’da ise Xuma plajlarına yüzde 50 indirimle giriş yapabilecek. Ayrıca bu sene Çeşme’de, plajlar arasında sadece Platinum müşterilerinin yararlanabileceği özel araçlar hizmet verecek.

Platinum müşterileri cuma, cumartesi ve pazar belirlenen plajlar arasında gece-gündüz hiçbir ücret ödemeden bu kolaylıktan yararlanabilecek. Üstelik servis içindeki ikramlar, internet erişimli tabletlerle de özel araç konforu yaşayacak.

Turkcell Platinum müşterilerine ücretsiz Havaş hizmeti

Havaalanı ulaşımı da Turkcell Platinum ayrıcalıkları arasında yer alıyor. Buna göre Platinum müşterileri, 11 noktada havalimanı ulaşımlarında Havaş’tan ücretsiz olarak yararlanabilecek. Söz konusu hizmet Çeşme, Bodrum, Dalaman, Antalya, Ankara, İzmir, Konya, Adana, Mersin, Gaziantep ve Samsun’da sunulacak.

Müşteriler, yazın farklı etkinliklerde ve ağustos ayında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava konserlerinde hediye davetiyeler, indirimli biletler ile 48 saat önceden bilet alma hakkına da sahip olacak.

Turkcell Platinum yazı İstanbul’da geçirecek müşterileri için de kampanyalar hazırladı. “Bitaksi Uygulaması” ile taksi çağıran müşteriler, arzu ettikleri takdirde taksi ücretini hiçbir ek vergi veya başka ücret olmadan Turkcell faturalarına yansıtarak ay sonunda ödeyebilecek. Böylelikle cüzdanlarını taşımadan, bozuk para derdi ile uğraşmadan, kredi kartı bilgilerini paylaşmadan ödeme yapma kolaylığından yararlanabilecekler. Benzer bir şekilde müşteriler Platinum uygulamasından yapacakları basit bir işlemle Kanyon Alışveriş Merkezi otoparkında otopark ücretini ödeme noktasına uğramadan Turkcell faturalarına yansıtarak ödeyebilecekler.

Açıklamada yer alan diğer hizmetler şöyle:

“Özel Platinum Hizmet Ekibi Platinum müşterilerinin telefon, tablet veya Turkcell hattıyla ilgili tüm soru ve taleplerine kapılarına kadar giderek yanıt veriyor. Ekip telefon, tablet, laptop, VINN arızası durumunda iletişimin kesilmemesi için geçici bir cihaz temin ediyor, cihazı Teknik Servis’e ulaştırıyor ve tamirden sonra yine müşteriye ulaşarak teslim ediyor. Platinum Hizmet Ekibi İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Kocaeli, Mersin, Adana, Diyarbakır, Aydın ve Manisa’da hizmet veriyor. Platinum Hizmet Ekibi yaz aylarında Platinum müşterilerinin yoğun olarak bulunduğu Çeşme, Bodrum, Kemer ve Göcek’te hizmet veriyor. Göcek’te özel tekne ile yatlara hizmet sunuluyor. Turkcell Platinum müşterileri kendilerine özel Platinum Müşteri Hizmetleri ile haftanın her günü, 7/24 hiçbir şekilde sıra beklemeden ve doğrudan müşteri temsilcisine bağlanarak hizmet alıyor. Turkcell’in, Platinum müşterileri için geliştirdiği özel ‘Turkcell Platinum Uygulaması’ ile müşteriler Platinum Hizmet Ekibi’ni bir dokunuşla çağırabiliyor, Platinum Müşteri Temsilcisi’ni arayabiliyor. ‘Turkcell Platinum Uygulaması’ şu ana kadar 150 bin kişi tarafından indirildi. Ücretsiz Havaş ve vale, hediye sinema biletleri, Deniz Taksi’de indirim, indirimli aksesuar ayrıcalıklarından yararlanan bir Platinum müşterisi ayda 250 liralık avantaj sağlıyor.”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Pazarlama Direktörü Dilara Demir Kısakürek de işi ve yaşam tarzı gereği yoğun iletişim ihtiyacı olan müşterileri için geliştirdikleri Turkcell Platinum’u sürekli yenilediklerini bildirdi.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını takip ettiklerini ve beklentilerini birebir adreslemeye yönelik, hayatlarına hız, konfor ve keyif katan çözümler sunduklarını aktaran Kısakürek, Platinum müşterilerinin yaz mevsiminde yoğun seyahatler gerçekleştirdiklerini, onların seyahat keyiflerini zenginleştirecek ve artıracak pek çok yenilikle karşılarında olduklarını kaydetti.

Turkcell Platinum müşterilerinin “Süper Yurtdışı” özelliği sayesinde, ülke dışı seyahatlerinde günde sadece 9,90 lira karşılığında yurtdışındayken de Türkiye’deki paketlerini kullanmaya devam ettikleri bilgisini veren Kısakürek, “Ayrıca, diledikleri zaman Turkcell Platinum Müşteri Hizmetlerine yurtdışından da ücretsiz olarak ulaşıp, destek alabiliyorlar. Turkcell Platinum, yoğun yurtdışına çıkılan dönemlerde yurtdışı çıkış pulunu da müşterilerine hediye ederek tatillerine keyif katıyor” ifadelerini kullandı.

tr → en
media

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir