Turkcell Platinum’dan hafta sonu ayrıcalıkları

TechnoLogic 20 Ekim 2015 0
Turkcell Platinum’dan hafta sonu ayrıcalıkları

Turkcell’in ayrıcalıklar dünyası Turkcell Platinum, bu kez hafta sonlarını renklendiriyor. Platinum Hafta Sonu ile indirimli kahvaltı, ücretsiz spor salonu girişi, hediye kahve ve sinema bileti, etkinliklere indirimli bilet ayrıcalıkları sunuluyor. Turkcell, Platinum ayrıcalıklarını daha çok kişinin deneyimleyebilmesi için hafta sonu ayrıcalıklarını yıl sonuna kadar Profesyoneller Kulübü üyelerine ve kurumsal hat sahiplerine de açtı.

Turkcell’in ayrıcalıklar dünyası Turkcell Platinum, bu kez hafta sonlarını renklendiriyor. Platinum Hafta Sonu ayrıcalıkları kapsamında, Beyaz Fırın, Divan gibi seçilen mekanlarda kahvaltıda yüzde 25’e kadar indirim, Cup Of Joy, MOC İstanbul gibi yeni nesil kahvecilerde hediye kahve ve Cinemaximum’larda sinema bileti hediyesi, Jatomi’lerde ücretsiz spor salonu girişi gibi ayrıcalıklar sunuluyor.

Platinum Hafta Sonu dahilinde, çeşitli kültür-sanat etkinliklerinde de indirim ayrıcalığı geçerli olacak. Bu etkinliklerin ilki, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahnelenecek Romeo&Giulietta gösterisi. Platinum Hafta Sonu ile 7-8 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek gösteri yüzde 25 indirimli izlenebilecek.

Kimler nasıl faydalanacak?

Platinum dünyasını daha çok Turkcell’linin deneyimleyebilmesi amacıyla, Platinum Hafta Sonu ayrıcalıklarından yıl sonuna kadar Turkcell Profesyoneller Kulübü üyeleri ve kurumsal hat sahipleri de faydalanabilecek.

Turkcell Platinum hat sahipleri, hafta sonu ayrıcalıklarından faydalanmak için Apple Store ve Google Play Store üzerinden Turkcell Platinum Uygulaması​’nı indirerek tek dokunuşla şifre alabiliyorlar. Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerinin ve kurumsal hat sahiplerinin ise şifrelerini almak için HAFTASONU yazıp 2222’ye göndermeleri yeterli.

Turkcell Platinum Hafta Sonu Ayrıcalıkları

· Kahvaltılarınızda %25’e varan indirim:

Beyaz Fırın, Backhaus gibi özenle seçilen mekanlarda kahvaltılarınızda %20 ve üstü indirim hediye. Mekan listesine göz atmak ve ayrıntılı bilgi buradan alınabilir.

· Yeni Nesil Kahvecilerde Hediye Kahve

MOC İstanbul, Coffe Brew Lab gibi özenle seçilen yeni nesil kahvecilerde 2. kahveniz hediye. Mekan listesine göz atmak ve ayrıntılı bilgi buradan alınabilir.

· Ücretsiz Spor Salonu Kullanımı

Jatomi spor salonlarında hafta sonları giriş ücretsiz. Ayrıntılı bilgi buradan alınabilir.

· Hediye Sinema Bileti

Türkiye’deki tüm Cinemaximum Sinemaları’nda Cuma ve Pazar günleri bir bilet aldığınızda 2.biletiniz hediye. Ayrıntılı bilgi buradan alınabilir.

· Romeo&Giulietta Gösterisi’nde indirim

Platinum Hafta Sonu ayrıcalığınız ile 7 ve 8 Kasım’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek Romeo&Giulietta gösterisini %25 indirim ayrıcalığınız ile izleyebilirsiniz

Bir cevap yazın »