TechnoLogic – Turkcell Superonline ‘Turbo Buton’ fiyatını yarıya indirdi


Turkcell Superonline ‘Turbo Buton’ fiyatını yarıya indirdi

TechnoLogic 13 Temmuz 2013 0
Turkcell Superonline ‘Turbo Buton’ fiyatını yarıya indirdi

Turkcell Superonline, fiber internet abonelerine paketlerinin hız alanından bağımsız olarak 24 saat süreyle 100 Mbps’ye kadar hız sağlayan Turbo Buton uygulamasının fiyatını 9,90 liradan 4,90 liraya indirdi.

Turkcell Superonline’dan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Superonline’ın fiber internet abonelerine özel olarak geliştirdiği ve şubat ayında kullanıma sunduğu “Turbo Buton”, internet hızını 1 günlüğüne 4 kata kadar artırma imkanı sunuyor. Bir gün boyunca 100 Mbps ile interneti hızlı kullanabilen Turkcell Superonline müşterileri 4,90 lira ödeyerek bu hizmeti kullanabiliyor. 24 saatlik kullanım da mevcut kota ve hız alanını etkilemiyor.

Tüm Turkcell Superonline fiber internet abonelerinin kullanımına açık olan ve herhangi bir taahhüt gerektirmeyen bu uygulamadan her gün, başvuran ilk 100 kişi yararlanabiliyor.

Turkcell Superonline’ın ayrıcalıklı uygulamasından yararlanmak için “Turbo Buton” sayacını takip eden fiber internet aboneleri, her gün başvuran ilk 100 kişi arasına girerek, internet hızlarını 100 Mbps’ye kadar yükseltme olanağı buluyor.

“Turbo Buton”u kullanmak için “TURBO” yazıp “0532 752 20 00″a kısa mesaj (SMS) göndermek, “0850 222 0 222” müşteri hizmetlerini aramak ya da Online İşlem Merkezi’ne girmek yeterli oluyor.