Turkcell Teknoloji Zirvesi internetten izlenebilecek

“Turkcell Teknoloji Zirvesi”, www.turkcell.com.tr/teknolojizirvesi adresinden ve Turkcell TV+’dan izlenebilecek.

Turkcell’den yapılan yazılı açıklamada, şirketin kurumsal müşterilerini ve iş ortaklarını en önemli fikir önderleriyle buluşturmak amacıyla 5 sene önce hayata geçirdiği, bu yıl 12 bin 200 kişiyi ağırlayan ve İstanbul’da gerçekleştirilen “Turkcell Teknoloji Zirvesi”ni yerinde takip edemeyenler için, etkinliğin “www.turkcell.com.tr/teknolojizirvesi” adresinden ve Turkcell TV+’dan izlenebileceği duyuruldu.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş’ın açılış konuşmasını yaptığı zirvede, ünlü fizikçi Dr. Michio Kaku, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Kulabaş ana konuşmacılar olarak sahne aldı.

Açıklamada yer alan bilgilere göre, www.turkcell.com.tr/teknolojizirvesi ve Turkcell TV+’dan açılış konuşmaları ve ana konuşmacıların sunumlarının yanı sıra, aralarında “Dünyayı Değiştiren Teknolojiler”, “İnovasyondan Deneyime”, “Mobil İşletme”, “M2M 2.0: Nesnelerin İnterneti”, “Yakınsama Çözümleri”, “Turkcell İş Ortaklığı Alanı”, “Yazılımcılar ve Girişimciler Alanı”, “Dijital İçerik ve Yeni İş Modelleri” başlıklarının bulunduğu paralel oturumlar ve röportajlara da ulaşılabilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir