Turkcell’den çiftçilere ‘hasat zamanı öde’ fırsatı

TechnoLogic 09 Mayıs 2013 0
Turkcell’den çiftçilere ‘hasat zamanı öde’ fırsatı

DenizBank ve Turkcell tarımsal üreticilerin hayatını kolaylaştıracak önemli bir iş birliğine imza attı. Gerçekleştirilen iş birliği kapsamında, Turkcell’li tarımsal üreticiler, faturalarını DenizBank Üretici Kart ile hasada kadar faizsiz erteleme imkânına kavuşuyor.

DenizBank Türkiye’nin lider ve iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell ile önemli bir iş birliğine imza atarak, Turkcell faturalı hatlı cep telefonu sahibi üreticilere, faturalarını Üretici Kartları üzerinden otomatik ödeme talimatı vererek, %0 faiz oranı fırsatı ile hasada erteleme imkânı sunuyor.

Çiftçilere yönelik hayata geçirilen proje için İstanbul’da tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıya DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ve DenizBank Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun katıldı.

Düzenli gelirleri olmaması nedeniyle aylık ödeme yapmakta zorluk çeken üreticiler için ödemelerinde büyük bir kolaylık sağlayan iş birliği, üreticilere yıllık 600 TL’ye kadar cep telefonu faturalarını hasada kadar erteleyip, toplam borcunu hasat vadesinde Üretici Kart ile faizsiz ödeme avantajı sağlıyor.

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ise iş birliğine ilişkin şunları kaydetti: “DenizBank’la gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği ile de çiftçilerimizin gelir döngülerine uygun bir ödeme takvimi oluşturuyoruz. ‘Dönemsel gelir kazancı nedeniyle hasat döneminde ödeme’ ihtiyacından yola çıkarak tasarladığımız bu paketle, çiftçiler GSM faturalarını yılın istedikleri ayında, tek seferde ve faizsiz olarak ödeyebilecekler.”