Türkiye Finans’ın İnternet Şubesi yenilendi

TechnoLogic 07 Mayıs 2016 0
Türkiye Finans’ın İnternet Şubesi yenilendi

Türkiye Finans, internet bankacılığı hizmetlerini ‘daha hızlı, daha basit ve daha kullanışlı’ hale getirmek amacıyla İnternet Şubesi’ni yeniledi.

İnternet Şubesi’nin yeni tasarımı tamamen kişiselleştirilebilen özellikleri ile öne çıkıyor. Banka müşterileri İnternet Şubesi’nin hemen girişinde karşılaşacağı araçlarla en çok yaptığı bankacılık işlemlerini ana sayfasına dilediği gibi yerleştirebilecek.

Hesaplar aracında; grafikler ön plana çıkarılırken, işlemlerin daha hızlı ve kolay yapılabilmesini sağlayan görsel tasarımlara da ağırlık verildi.

Türkiye Finans’ın yeni İnternet Şubesi, hızlı para transferi konusunda bir yeniliği de hizmete sunacak. Yeni uygulama ile para transferlerinde sadece IBAN numarasının yazılması yeterli olacak.

Yani verilecek talimata göre ‘Havale mi, EFT mi? Döviz Transferi mi? ‘ olduğu konusunda Banka, müşterilerini kendi yönlendirecek. Duyuru alanından müşterilerin hesapları ile ilgili belli başlı haberler, aylık ödemeler bildirilirken, Profil alanı ise kişisel fotoğrafın da yüklenebileceği bir sosyal medya hesabı gibi özelleştirilebilecek.

Kurumsal İnternet Şubesi de daha hızlı, daha basit, daha kullanışlı hizmet verecek şekilde yeniden tasarlanırken, üye işyeri konsepti ile birlikte POS cihazlarından yapılan alışverişler anında görülebilecek.

Geliştirilen raporlama sistemiyle işletmeler, varlıklarını çok daha kolay kontrol edebilecek. Ayrıca kurumsal müşteriler İnternet Şubesi’nin yeni fonksiyonlarıyla nakit akışını çok daha kolay kontrol edip ileri vadeli borçlarını tek tıkla görebilecek.

Bir cevap yazın »