Türksat’tan iki yeni hizmet tarifesi

TechnoLogic 14 Mart 2015 0
Türksat’tan iki yeni hizmet tarifesi

Türkiye’nin tek kablo operatörü Türksat A.Ş, iki yeni tarifeyi hizmete sundu. Şirketten yapılan açıklamaya göre, “NitroPlus” ile “NitroUpload” adlı hizmet tarifeleri hayata geçirildi.

Buna göre, NitroUpload hizmet tarifesi 3,90 liraya hizmete sunulurken, bu hizmeti satın alan kullanıcılar, “upload” hızlarını 10 Mbps’ye kadar 24 saat süresince yükseltebilecek. NitroUpload hizmeti kapsamındaki veri kullanımı mevcut tarife ve kampanyadan dolayı sahip olunan hız ve AKN haklarını etkilemeyecek.

Toplamda en fazla 5 kez yararlanılabilecek olan Nitro hizmetlerinden Uydunet tarifelerinde yer alan ve Docsis 3.0 modem sahibi olan müşteriler faydalanabilecek. NitroPlus tarifesinin de 6,90 liraya hizmete sunulduğu belirtilen açıklamada şunlar kaydedildi:

“NitroPlus hizmetini satın alan kullanıcılar, “download” hızlarını 100 Mbps’ye, “upload” hızlarını 10 Mbps’ye kadar 24 saat süresince yükseltebilecek. Üstelik NitroPlus hizmeti kapsamındaki veri kullanımı mevcut tarife ve kampanyadan dolayı sahip olunan hız ve AKN haklarını etkilemeyecek.

Toplamda en fazla 5 kez yararlanabilecek olan Nitro hizmetlerinden Uydunet tarifelerinde yer alan ve Docsis 3.0 modem sahibi olan tüm müşteriler faydalanabilecek.”

Bir cevap yazın »