Türksat’tan ‘konuşturan’ kampanyalar

TechnoLogic 02 Mart 2016 0
Türksat’tan ‘konuşturan’ kampanyalar

Türksat, “Konuşturan Maksimum Keyif Kampanyası” ve “Konuşturan Çifte Fırsat Kampanyası”nı müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Şirketten, Uydunet üzerinden sunulan telefon hizmetini de kapsayan iki kampanyaya ilişkin yazılı açıklama yapıldı.

Buna göre, Konuşturan Maksimum Keyif Kampanyası’nda müşteriler, aylık 50,99 liraya, Kablo TV, Teledünya Üst Paket, Vizioon Sinema Paketi ile 25 Mbps’ye kadar (75 GB AKN) Eko Sınırsız Uydunet tarifesine ve Uydunet Telefon Her Yöne 100 Dakika paket tarifesine abone olabilecek.

İki yıl taahhüt istenen kampanyada Uydunet, Teledünya aktivasyon ücretleriyle numara tahsis ücreti alınmayacak. Uydunet telefon aktivasyonu talep edilmesi halinde aktivasyon hizmeti 24 lira karşılığında sağlanacak. Söz konusu kampanya 30 Haziran’a kadar devam edecek.

Konuşturan Çifte Fırsat Kampanyası’nda ise müşteriler taahhüt süreleri boyunca Kablo TV, Teledünya Temel Paket ile 25 Mbps’ye Kadar (25 GB AKN) Eko Sınırsız Uydunet tarifesine ve Uydunet Telefon Her Yöne 100 Dakika paket tarifesine sadece 30,99 liraya sahip olabilecek.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye “444 0 126 ve 126 no’lu çağrı merkezleri, Türksat abone ofisleri ve http://www.turksatkablo.com.tr web adresinden ulaşılabilecek.

Bir cevap yazın »