Ücretsiz kurulum

Ücretsiz kurulum ile TP-Link sürpriz yaptı

TP-Link, Deco Mesh teknolojili ev WiFi sistemlerinde ücretsiz kurulum hizmeti başlattı. Şirket bu amaçla Türkiye genelinde hizmet veren Teknofix firması ile işbirliği yaptı.

Kablosuz ağ pazarında dünya lideri olan TP-Link’in bu başarısının ardında geniş ve kaliteli ürün gamı, uygun fiyatlandırma politikası kadar kullanıcı dostu satış sonrası hizmetler yaklaşımının da önemli payı bulunuyor.

Her zaman kullanıcının yararına bir bakış açısıyla satış sonrası destek hizmetlerini yapılandıran ve Türkiye’de ağ pazarında garanti sonrası da ücretsiz destek hizmetini sunan ilk şirket olan TP-Link, şimdi başka bir yenilikçi hizmet daha başlattı.

Mesh teknolojili ev WiFi sistemi olan Deco modellerinde, Türkiye genelinde ücretsiz yerinde kurulum hizmeti veriliyor.

81 ilde yerinde ücretsiz kurulum hizmeti verilecek

Bu konuda uzman bir şirket olan Teknofix ile anlaşan TP-Link, Deco ürünü alan herkese, 81 ilde yerinde kurulum verecek ve hiçbir ücret talep edilmeyecek.

TP-Link Teknik Müdürü Önder Tayanç, özellikle geniş ve katlı evlerde WiFi sorununu çözen Deco ürünlerinin genellikle 2’li, 3’lü paketler olarak satıldığını belirterek, “Tüm TP-Link ürünleri gibi Deco’ların da kurulumları aslında kolay. Ama birden çok cihazın kurulacak olması tüketicilerde biraz endişe yaratabiliyor. Bu nedenle Deco ürünlerinde ücretsiz yerinde kurulum hizmeti başlattık” diyor.

Kutu üzerinde yer alan çağrı merkezi numarasını aramak yeterli

Bu hizmet için Türkiye genelinde kurulum yapabilen, deneyimli bir kadro ve yapılanmaya sahip Teknofix şirketiyle anlaştıklarını söyleyen Tayanç, Deco ürünü satın alanların kutu üzerinde yer alan çağrı merkezi numarasını arayarak kurulum için randevu alacaklarını ve Teknofix’in kısa süre içinde ürünlerin kurulacağı adrese gelerek kurulumu ve testleri yapacağını açıklıyor.

Bu hizmetin tüm Türkiye’de verileceğini vurgulayan Tayanç, kurulum için hiçbir ek ücret talep edilmeyeceğini özellikle belirtiyor.

Geniş ve katlı evlerde her noktadan WiFi’a erişim ve aynı anda birden fazla cihazın WiFi’a bağlanması sorun olabiliyor. Bu soruna çözüm sağlamak amacıyla geliştirilen TP-Link Deco Ev WiFi Sistemleri, kesintisiz kablosuz internet sağlarken WiFi güvenliğini de içinde barındırıyor.

Bir evde 10 adet Deco ürününü kurmak mümkün

Mesh teknolojisi sayesinde kolayca kesintisiz bir WiFi ağı oluşturan Deco çözümleri, istendiğinde yeni birimler eklenerek gelişebilen bir sistem. Örneğin, çok katlı, geniş alana yayılmış bir evde 10 adet Deco ürününü kurmak mümkün ve daha sonra gereksinime göre yeni Deco’ları sisteme dahil etmek de çok kolay.

Yeni başlayan bu hizmet ile Deco ürünü satın alanlar Türkiye’nin neresinde olursa olsun Teknofix’in 0850 399 9434 nolu çağrı merkezini arayarak ücretsiz yerinde kurulum hizmeti alabilecekler.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir