Dünyanın En İnce Bilgisayarı: Lenovo YOGA 900

TechnoLogic 18 Nisan 2016 0
Dünyanın En İnce Bilgisayarı: Lenovo YOGA 900

Dünyanın en ince ikisi bir arada bilgisayarı unvanına sahip olan Lenovo YOGA 900, aynı zamanda 10 saate kadar pil ömrü ve Intel 6. Nesil Core i7 işlemcisi ile son derece güçlü bir bilgisayar.

Lenovo’nun yeni nesil ürünlerinden YOGA 900, performans, estetik ve mobilite alanlarındaki benzersiz özellikleriyle öne çıkıyor. YOGA 900, sadece 1.29 kg hafiflik ve 14.9 mm inceliğiyle rakipleri arasından kolayca sıyrılan Intel core işlemcili dünyanın en ince ikisi bir arada bilgisayarı.

YOGA 900 taşınabilirliği ultra yüksek bir bilgisayar olması, onu hareket halinde çalışanlar için vazgeçilmez bir ürün yapıyor. 10 saate kadar pil ömrü sunan YOGA 900’ü şarj etmeden tüm gün kullanabilirsiniz. Intel 6. Nesil Core i7 işlemcisi ile satışa sunulan YOGA 900, PC performansına kattığı yeni standartlarla da dünyanın en incesi unvanının hakkını veriyor.

YOGA 900, JBL stereo hoparlörleri ve Dolby Audio Premium güçlü ses sistemi ile de tüm dikkatleri üstüne çekiyor. Üstelik bu benzersiz bilgisayar, yenilenmiş saat kayışı modeli menteşeleri sayesinde, Dizüstü, Stand, Çadır ya da Tablet’ten oluşan 4 ayrı kullanım modu arasında daha yumuşak geçişler sağlıyor.

Dünyanın en ince Intel Core i dönüştürülebilir bilgisayarı YOGA 900 o kadar şık bir görünüme sahip ki görür görmez siz de bağlanacaksınız.