Vestel televizyon alana D-Smart keyfi hediye

D-Smart ve Vestel işbirliği ile; Vestel’den televizyon alanlara Türkiye’nin yenilikçi dijital yayın platformu D-Smart’tan televizyon paketleri hediye ediliyor. 3 büyüklerin hazırlık maçları, dünyaca ünlü filmler, diziler, belgeseller, eğlence ve ulusal kanallar dahil, 85’i HD 280’den fazla kanal Vestel televizyon sahipleri ile buluşuyor.

Vestel’lilere özel D-Smart Paketleri;

İşbirliği doğrultusunda 31 Ağustos’a kadar Vestel 40” ve üzeri televizyon satın alanlara, 85’i HD, 280’den fazla kanaldan oluşan D-Smart HD Mega paket, Eğlencesever ve Belgeselsever paketleri hediye ediliyor.

Temmuz ayı boyunca yapılan aktivasyonlar kapsamında 01 Eylül’e kadar; Ağustos ayı boyunca yapılacak olan aktivasyonlar kapsamında ise 01 Ekim’e kadar, kumanda kalabalığına son veren D-Fix (modül) ile birlikte taahhütsüz D-Smart aboneliği hediye ediliyor.

Hediye edilen dönem sonunda Vestel’liler avantajlı fiyatlarla aboneliklerine devam edebiliyor ya da ekstra bir ücret talep edilmeden D-Smart D-Fix; kurulum yapılmış olan adresten iade alınıyor.

İşbirliğine değinen D-Smart CEO’su Mükremin Sarıer, “Türkiye’nin yenilikçi dijital yayın platformu D-Smart olarak teknolojinin gelişimine katkıda bulunan Vestel ile iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Vestel televizyon alanlara D-Smart’ın zengin içeriğini HD kalitesi ile Eylül ayına kadar ücretsiz sunuyoruz, üstelik herhangi bir taahhüt talep etmiyoruz. Aboneliklerine devam eden Vestel’lilere, D-Smart dünyasının avantajlı fırsatlarını tek fiyat ve net fatura ile sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan işbirliği hakkında şunları söyledi:

“Türkiye’nin en yenilikçi dijital TV platformu olan D-Smart’la yaptığımız bu işbirliği, Vestel’in lider teknoloji ve dijital çözüm şirketi olma vizyonu doğrultusunda çok önemli gördüğümüz bir işbirliği oldu. Tüketicilerin televizyon satın alırken sadece donanımsal özelliklere dikkat etmediğini, satın alacakları televizyon içinde kendi ilgi alanlarına göre içerik ve platformlar olmasına da önem verdiğini biliyoruz ve TV üretimimizde son teknolojinin yanı sıra içeriğe de büyük önem veriyoruz. Bu sebeple D-Smart’la yaptığımız bu anlaşma bizim için çok kıymetli. TV pazarında Türkiye’de açık ara lider, Avrupa’da da ikinci sırada olan, Türkiye’nin TV ihracatının %90’ını tek başına gerçekleştiren Vestel olarak bundan sonra da içerik projelerine ağırlık vereceğiz.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın