Victorinox Swiss Army giyilebilir teknoloji pazarına giriyor

TechnoLogic 13 Mart 2016 0
Victorinox Swiss Army giyilebilir teknoloji pazarına giriyor

İsviçreli Victorinox Swiss Army, son yıllarda büyük bir yükseliş gösteren giyilebilir teknoloji pazarına Acer işbirliği ile adım atıyor.

Victorinox Swiss Army’nin, dünyaca ünlü bilgisayar üreticisi Acer ile yaptığı ortaklık sonucunda pazara çıkacak olan yeni model, klasik saate entegre olarak mevcut tasarımın fonksiyonlarını artıracak bir konsept üzerinde yoğunlaşıyor

I.N.O.X. serisi ile dayanıklı saatin tanımını yeniden yapan Victorinox Swiss Army, dünyanın en iyi ilk beş bilgisayar firmasından biri olan ACER ile akıllı saat pazarındaki yerini almaya hazırlanıyor.

Mevcut tasarımına ek olarak geliştirilen ‘smart touch’ özellikli dijital ekran sayesinde fonksiyonelliği artan Victorinox Swiss Army I.N.O.X.’un akıllı saat ve fitness özellikleri sergilenecek.

Telefona gelen çağrıları saatin ekranında görebileceğiniz yeni I.N.O.X. serisi, kronometre ve dijital alarm gibi özelliklerinin yanında fitness fonksiyonu ile de gelecek.

Saat tutkunlarına yeni modeli ile benzersiz bir deneyim yaşatacak olan Victorinox Swiss Army, tamamen kişiye özel, eğlenceli ve akıllı olacak.

Dayanıklılık odaklı geliştirilip üretilen I.N.O.X.’un teknoloji ile harmanlanacak bu yeni yüzü de düşmeye, suya ve şoka dayanıklı bir yapıda olacak.

Bir cevap yazın »