Vodafone, ‘Çok Satanlar Masası’ kurdu

Vodafonelular, en popüler akıllı cihazlara “Vodafone Çok Satanlar Masası”nda bizzat deneyimleyerek 400 TL’ye varan indirimlerle sahip olabiliyor.

Vodafone Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin dijitalleşmesi yolunda dünya çapında son teknolojileri aboneleri için ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Vodafone, “Çok Satanlar Masası” uygulamasını hayata geçirdi.

Vodafonelular, en popüler akıllı cihazları “Vodafone Çok Satanlar Masası”nda bizzat deneyimleyerek 400 TL’ye varan indirimlerle satın alabiliyor. Vodafone Cep Merkezleri’nde kurulan “Çok Satanlar Masası”nı ziyaret edenler, yepyeni akıllı cihazlara tarifeye ek 24 ay taksit seçeneği ile sahip olabiliyor.

Vodafone, akıllı telefon ya da tablet alırken karar vermekte zorlananlar için mobil teknolojideki uzmanlığıyla markalar arasında tercih yapmayı kolaylaştırıyor.

Vodafone aboneleri, son model akıllı cihazları “Vodafone Çok Satanlar Masası”nda maketler üzerinden değil, canlı çalışan gerçek cihazlar üzerinden bizzat deneyebiliyor. Tüketiciler, kafalarını karıştıran sorulara Vodafone uzmanları tarafından yanıt bulabiliyorlar ve aradıkları cihazlara kolayca ulaşabiliyor.

Log Dergisi editörlerinin katkılarıyla hazırlanan “Vodafone Çok Satanlar Masası”nda yerini alan akıllı telefonlar ve tabletler kısa bir süre için geçerli olan kampanya kapsamında 400 TL’ye varan indirimlerle ve tarifeye ek 24 ay ödeme kolaylığıyla Vodafonelularla ve numarasını Vodafone’a taşıyan abonelerle buluşuyor.

Hem mevcut Vodafone aboneleri hem de numarasını Vodafone’a taşıyan aboneler, indirim kapsamında Red Classic tarifesine ek Sony’nin en yenileri Sony Xperia Z2 ve M2’ye 240 TL’ye varan indirimlerle sahip olabiliyor. Samsung Galaxy S5, 240 TL indirimle müşterilerle buluşurken, HTC Desire 816 ve iPhone 4S (8 GB) ise tam 408 TL indirimle alınabiliyor.

Akıllı telefona geçiş yapmak isteyenler için Vodafone’nun en yeni akıllı telefonu Vodafone Smart 4 Mini ise Devreden Ekstra ve Devreden Süper tarifeleriyle 192 TL indirimle sunuluyor. Dev ekranı ve gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken Samsung’un 2014 model tableti Note 10.1, içinde 6 GB internetiyle birlikte 240 TL indirimle sunulurken, uygun fiyatı ve ince tasarımıyla Alcatel Onetouch Pop C7, 264 TL indirimle “Vodafone Çok Satanlar” Masası’nda dijital çağa adım atmayı kolaylaştırıyor.

Konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, Vodafone Türkiye olarak, Türkiye’de “dijital dönüşümün lideri” olma vizyonuyla abonelerine hayatı kolaylaştıran ve sürekli kazandıran hizmet ve ürünler geliştirdiklerini kaydetti.

Buruk, “Akıllı cihaz seçerken kararsız kalan abonelerimize, Vodafone’un teknoloji uzmanlığıyla akıllı cihazlara erişimi kolaylaştıracak indirimler sunuyoruz. ‘Vodafone Çok Satanlar Masası’yla, tüm Vodafone Cep Merkezleri’nde dönemin en çok ilgi gören, en son teknoloji akıllı cihazlarını canlı deneyimleme olanağı tanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın