‘Vodafone en ileri 4G teknolojisini sunmaya hazır’

Vodafone Türkiye CEO’su Öğüt, lisans verilmeye başlandığında 4G’ye geçmeye ve en ileri 4G teknolojisini sunmaya hazır olduklarını belirtti.

Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Gökhan Öğüt, lisans verilmeye başlandığında 4G’ye geçmeye ve en ileri 4G teknolojisini sunmaya hazır olduklarını belirtti.

Gökhan Öğüt, yaptığı yazılı açıklamada, 4G ihale sürecini değerlendirerek, şirketin 4G hazırlıklarına ilişkin bilgi verdi. 4G’yi dijitalleşmenin yeni sayfası olarak gördüklerini ifade eden Öğüt, abonelerine yurtdışında SIM kart değiştirmeden 4G hizmeti sunan tek operatör konumunda olduklarını aktardı.

4G hizmetini Türkiye’de de bütün abonelerine sunmak için aynı vizyon ve kararlılıkla çalıştıklarını anlatan Öğüt, şunları kaydetti:

“Vodafone Türkiye olarak, ülkemizin dijital dönüşümünün yeni bir sayfası olarak gördüğümüz 4G teknolojisi için çalışmalarımıza son hız devam ediyoruz. Bu kapsamda bugün Bakanlar Kurulu tarafından açıklanan asgari bedel tespitiyle ihaleye ilişkin takvimin işlediğini gözlemliyoruz. İhale sonucunda oluşacak fiyatın da dengeli, operatörler arası rekabeti bozmayacak ve yatırımı teşvik edecek şekilde oluşmasını temenni ediyoruz.”

Öğüt, lisans verilmeye başlandığında 4G’ye geçmeye ve en ileri 4G teknolojisini sunmaya hazır olduklarını vurgulayarak, “Vodafone olarak, tüketici ne ister, bu istek en kusursuz biçimde nasıl karşılanır, en iyi deneyim nasıl sağlanır, hepsini çok iyi biliyoruz. 4G lansman tarihini heyecanla bekliyoruz” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir