Vodafone Freezone’dan otobüs bileti

Vodafone FreeZone, seyahat platformu ClickBus iş birliğiyle otobüs bileti kampanyasını düzenledi. Kampanya kapsamında FreeZone kullanıcıları, Türkiye’nin her yerine otobüs seyahatlerini yüzde 20 indirimle gerçekleştirebilecek.

Vodafone açıklamasına göre, yarıyıl tatili yaklaşırken gençlerin artan yurt içi seyahat ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kampanyada, FreeZone kullanıcıları “www.ClickBus.com.tr” sitesinde kampanyaya katılan anlaşmalı tüm otobüs şirketlerinde ve Türkiye’deki tüm istikametler için geçerli otobüs biletlerinde standart fiyatlar üzerinden yüzde 20 indirimden faydalanabiliyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone FreeZone kullanıcıları, “CLICKBUS” yazıp “6666”ya mesaj göndererek şifrelerini alabiliyor. Ayrıca, FreeZone kullanıcıları “Avantaj Cepte” uygulamasıyla da ClickBus indirim şifrelerine anında ulaşabiliyor. Akıllı telefon uygulamasını ücretsiz indirmek için ise “AVANTAJ” yazıp “6666”ya mesaj göndermek yeterli oluyor.

31 Ocak’a kadar geçerli kampanya şifreleri Clickbus internet sitesine girildiğinde anında yüzde 20 indirim sağlıyor.

Yerel ve ulusal 80’den fazla otobüs firmasıyla anlaşması bulunan ClickBus, müşterilerine otobüs firmalarının sefer ve fiyat bilgilerini sorgulama ve kolayca otobüs bileti satın alma hizmet sunuyor. Seyahat planının değişmesi durumunda ClickBus’tan alınan bilet, hiçbir ücret ödemeden iade edilebiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın