Vodafone Red’liler Borajet’le indirimli uçacak

Vodafone, 17 Eylül 2015 tarihine kadar Borajet’ten uçak bileti alan Vodafone Red’li müşterilerine 25 Ekim 2015-26 Mart 2016 tarihleri arasında yapacakları tüm yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor.

Şirket açıklamasına göre Vodafone Türkiye’nin dijital bağlantılı yaşamı bireyler için erişilebilir kılma hedefiyle oluşturduğu Vodafone Red dünyası, seyahat alanında avantajlar sunmaya devam ediyor.

Yaz boyunca Borajet’in yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında geçerli olan yüzde 50 indirim kampanyası, kış sezonunda da devam ediyor. Buna göre Vodafone Red’liler, 17 Eylül 2015 tarihine kadar satın alacakları Borajet uçak biletlerine vergiler hariç yüzde 50 indirimle sahip olabiliyor.

Kampanya, 25 Ekim 2015 – 26 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak tüm yurt içi ve yurt dışı Borajet uçuşlarında Red’lilere avantaj sağlıyor.

Vodafone Red’liler “BORAJET” yazıp 6666’ya göndererek veya akıllı cihazlarına ücretsiz yükleyebilecekleri Vodafone Avantaj Cepte uygulamasına tıklayarak kampanya şifresini alabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, tüm iletişim ihtiyaçlarını uçtan uca karşılayan Vodafone Red dünyasını sürekli yeni fırsatlar sunarak zenginleştirdiklerini ve abonelerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ettiklerini bildirdi.

Bu kapsamda Vodafone Red dünyasında abonelerine seyahat ederken sundukları avantajları kışın da sürdürdüklerini aktaran Buruk, yaz sezonunda Borajet iş birliğiyle hayata geçirdikleri ve yoğun ilgi gören indirim kampanyasını kış sezonuna taşımanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Bu iş birliğiyle Vodafone Red’lilerin 26 Mart 2016 tarihine kadar Borajet’ten her yöne uçuş biletlerini Vodafone Red’e özel olarak yüzde 50 indirimle edinebildiğini vurgulayan Buruk, “Abonelerimiz, yapacakları seyahatlerde diğer Red fırsatlarından da özgürce faydalanabilecekler. Bu vesileyle, herkesi Vodafone Red’in kolaylıklarla dolu dünyasına davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Açıklamada verilen bilgiye göre, Vodafone Red’liler tüm Vodafone’lularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşuyor.

Yurt dışına çıkan Vodafone Red’liler, “Her Şey Dahil Pasaport” hizmeti kapsamında 51 ülkede tarifelerindeki tüm dakika, SMS ve interneti sanki Türkiye’deymiş gibi kullanabiliyor. Yüksek mobil iletişim ihtiyaçlarının yanında sık sık seyahat eden Red’liler, zengin seyahat avantajlarından da faydalanıyor.

Özel şoförlü VIP havaalanı transferi, havaalanında ücretsiz lounge kullanımı, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda hızlı geçiş hizmeti, Budget araç kiralamada, ATÜ Duty Free’de, restoranlarda ve yazlık mekanlarda yüzde 50’ye varan indirim fırsatları Red dünyasında yer alıyor.

Vodafone Red dünyasıyla tanışmak isteyenler, “www.vodafone.com.tr/Red” adresinden iletişim bilgilerini bırakarak veya 0850 250 20 55 numaralı telefonu arayarak, Red kampanyaları ile ilgili bilgi alabiliyor ve Red Özel Satış Ekibi’ni bulundukları yere çağırabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın